Centrum Medyczne Przy Parku wykonuje nastepujące rodzaje badań:
Badania laboratoryjne
Badania EKG
Badania RTG
Zabiegi pielęgniarskie

 

Badania laboratoryjne

Oferujemy Państwu szeroki zakres badań diagnostycznych wykonywanych przez najwyższej klasy specjalistów przy użyciu nowoczesnego sprzętu.
Poza wiedzą i doświadczeniem dysponujemy odpowiednią ilością czasu dla każdego pacjenta oraz życzliwością do której przywiązujemy wielką wagę. Dbamy również o Państwa czas planując badania w dogodnych dla Państwa terminach. Pragniemy by hasło „Czujemy Twoje potrzeby” było nie tylko naszym mottem, ale przede wszystkim Państwa odczuciem.
Na miejscu dysponujemy pełnoprofilowym punktem pobrań materiału do badań laboratoryjnych. Dodatkowo oddajemy do Państwa dyspozycji program do podglądu swoich wyników badań, który jest dostępny w zakładce „Wyniki badań”.

Badania EKG

Na miejscu wykonujemy badanie EKG spoczynkowe.
Zapraszamy codziennie bez wcześniejszych zapisów w godz. 08:00 – 15:00

L.P.
Nazwa badania
Cena [zł]
1
EKG spoczynkowe
30
2
EKG spoczynkowe z opisem
50
Badania RTG

Badania RTG wykonujemy we współpracy z :

  • MULTI-MED, Warszawa, ul. Okopowa 33

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dn. 18 lutego 2011 r. w sprawie warunków bezpiecznego stosowania promieniowania jonizującego dla wszystkich rodzajów ekspozycji medycznej na badanie RTG należy zgłaszać się ze skierowaniem od lekarza. W przypadku, gdy nie posiadacie Państwo stosownego skierowania możecie liczyć na pomoc lekarzy rodzinnych dostępnych w naszej placówce od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00.
Wyniki RTG wydawane są na płycie CD.

Zabiegi pielęgniarskie

Zapraszamy Państwa do naszego Gabinetu Zabiegowego oferując szeroką gamę usług realizowanych przez wykwalifikowaną pielęgniarkę. Gwarantujemy profesjonalizm i komfort.

Gabinet Zabiegowy wspomaga pracę naszej placówki. Wykonywane są tu zabiegi zlecone przez lekarzy, szczepienia oraz pobrania materiału do badań laboratoryjnych.

Pacjenci zdeklarowani w naszym Centrum Medycznym z usług gabinetu korzystają nieodpłatnie.

CENNIK

L.P.
Nazwa badania
Cena [zł]
1
Iniekcja domięśniowa i podskórna
30
2
Iniekcja dożylna
40
3
Założenie wenflonu wraz z iniekcją dożylną
60
4
Opatrunek
30
5
Opatrunek wielopunktowy
40
6
Zdjęcie szwów
30-50