Galeria

FotorCreated O nasDSCF0365 2 e1444297960663 O nas
DSCF0281 2 e1444298027151 O nas
DSCF0259 2 e1444298068877 O nas
DSCF0291 e1444298033545 O nas
DSCF0275 2 e1444298061725 O nas
DSCF0369 e1444298021382 O nas

Profesjonalna i przyjazna przychodnia w Warszawie.

Centrum Medyczne Przy Parku na Warszawskiej Ochocie to profesjonalna i przyjazna przychodnia, która świadczy usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej i następujących specjalizacjach: medycyna rodzinna, alergologia, ginekologia i położnictwo, kardiologia, medycyna pracy, pediatria oraz psychologia . Nasi lekarze oraz pracownicy ze szczególną starannością dbają o wszystkich Pacjentów spełniając nawet najwyższe wymagania.

Jak nas znaleźć?

Centrum Medyczne Przy Parku mieści się przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18 – niedaleko dworca Warszawa Zachodnia i ulicy Szczęśliwickiej. Nasza przychodnia znajduje się na parterze nowoczesnego budynku. Dysponujemy innowacyjnym, przestronnym wnętrzem oraz infrastrukturą dostosowaną także do potrzeb osób niepełnosprawnych. Komfortowe wyposażenie gabinetów oraz ciepła kolorystyka wnętrz daje poczucie bezpieczeństwa i życzliwości. Oferujemy również bezpłatne miejsca postojowe.

Co nas wyróżnia?

  • To, co wyróżnia nas od innych placówek to przede wszystkim brak kolejek i szybki dostęp do lekarza.
  • Centrum Medyczne Przy Parku tworzy zespół młodych i dynamicznych ludzi, którzy wykorzystują swoje dotychczasowe doświadczenie, aby sprostać wymaganiom stawianym przez Klientów.
  • Misją Centrum Medycznego Przy Parku jest świadczenie usług medycznych dla pacjentów indywidualnych i instytucjonalnych na najwyższym poziomie.
  • Wszyscy Pacjenci obsługiwani są w sposób profesjonalny, przyjazny i rzetelny.
  • Zarówno lekarze, jak i personel pracują zgodnie z etyką zawodu i w poszanowaniu praw pacjenta.

Mamy umowę z NFZ!

Z początkiem 2015 roku podpisaliśmy umowę z NFZ w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, dzięki czemu usługi medycyny rodzinnej są bezpłatne. Zgodnie z obowiązującym prawem zapewniamy naszym Pacjentom także szybką diagnostykę onkologiczną w ramach programu Diagnostyka i Leczenie Onkologiczne (DiLO). Oferujemy również kompleksową obsługę w zakresie szczepień ochronnych.

Dla kogo jesteśmy?

Interesuje Cię sprawdzona przychodnia w Warszawie?

W swojej działalności kładziemy bardzo duży nacisk na jakość obsługi, którą stale doskonalimy, wsłuchując się w opinie naszych Pacjentów. Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną, życzliwe podejście i chęć pomocy w każdej sytuacji zaburzenia zdrowia.

Dla dzieci

Jako nowoczesna i profesjonalna przychodnia w Warszawie staramy się otaczać opieką także naszych najmłodszych pacjentów oraz stwarzać dla nich odpowiednie warunki. W tym celu przygotowaliśmy wyodrębnioną przestrzeń do zabawy dla dzieci wyposażoną w stoliki, krzesełka, zabawki, malowanki, różnotematyczne książeczki oraz specjalnie przygotowaną ścianę, po której nasi mali Pacjenci mogą malować.

Dla kobiet

W naszej przychodni dbamy również o komfort każdej Pacjentki, która przychodzi do poradni ginekologicznej. Ze względu na intymny charakter badania ginekologicznego zadbaliśmy o wystrój i wyposażenie naszego gabinetu ginekologicznego tak, by nasze Pacjentki czuły się jak najbardziej bezpiecznie i aby nie były skrępowane. Nasz gabinet ginekologiczny w Warszawie ma bezpośrednie połączenie z toaletą przeznaczoną do higieny osobistej Pacjentek.

Gabinet zabiegowy

W naszej przychodni, oprócz recepcji i gabinetów konsultacyjnych, mieści się również przestronny gabinet zabiegowy, który swoim ciepłym wnętrzem budzi zaufanie pacjentów. Nowoczesny sprzęt i profesjonalna obsługa pielęgniarki, gwarantuje pacjentowi usługi świadczone na wysokim poziomie.

Opłaty za udostępnienie dokumentacji medycznej w Centrum Medycznego ,, Przy Parku”: 

1.Wyciąg lub odpis8,44 zł – 1 strona1 strona
2.Kopia0,30 zł – 1 strona1 strona
3.Wyciąg, odpis lub kopia na
nośniku elektronicznym
1,69 zł – nośnik1 egzemplarz na nośniku

Uwaga: kopia, wyciąg lub odpis dokumentacji medycznej wydawane są w terminie do 14 dni od dnia złożenia wniosku. Wniosek można pobrać w recepcji.