Nauka zajmującą się gruczołami wydzielania wewnętrznego, czyli takimi, które produkują hormony. Hormony natomiast to substancje, które są wydzielane do krwiobiegu i oddziaływują na odległe tkanki i narządy. Endokrynologia zajmuje się chorobami takich gruczołów jak przysadka, tarczyca, przytarczyce, nadnercza, trzustka i gonady (jajniki, jądra).
Celem naszego postępowania jest nie tylko eliminacja objawów ale także ustalenie przyczyny i podłoża choroby. Dzięki temu jesteśmy w stanie udzielić pacjentowi rzetelnej wiedzy na temat danej jednostki chorobowej oraz zaproponować najlepsze z możliwych metod leczenia, mających na celu zminimalizowanie objawów choroby oraz polepszeniu jakości życia pacjenta.

W poradni przyjmuje lekarz specjalista:

lek.med. Danuta Kowalska
Cennik wizyt:

L.P.
Nazwa usługi
Cena [zł]
1
Konsultacja lekarska
160
2
Wizyta recepturowa
50

Wizyta recepturowa kierowana jest do pacjentów, którzy objęci są opieką profilaktyczno-leczniczą naszego Centrum Medycznego i wymagają jedynie kontynuacji zastosowanej terapii.
Jeśli jednak pacjent ma jakiekolwiek wątpliwości odnośnie leczenia lub potrzebuje zmiany terapii, powinien zapisać się na podstawową wizytę konsultacyjną.
W przypadku, gdy pacjent nie może zgłosić się po daną receptę, odebrać ją może osoba upoważniona na podstawie dokumentu tożsamości oraz wcześniej wypełnionego upoważnienia.