Diagnostyka i leczenie chorób narządu rozrodczego, opieka medyczna nad kobietą w ciąży, leczenie niepłodności, monitorowanie cyklu, leczenie zaburzeń miesiączkowania i nietrzymania moczu.
Prócz konsultacji ginekologicznej naszym pacjentom oferujemy również wykonanie badania usg ginekologiczne, usg ciąży, usg piersi, wykonanie szybkiej diagnostyki stanów zapalnych, wykonanie cytologii.

lek. med. Sosnowska Dorota
lek. Dorota Sosnowska
Ukończyła II Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Pracowała w Szpitalu Specjalistycznym przy ulicy Inflanckiej w Warszawie do marca 2014 roku. Swoje pierwsze kroki zawodowe stawiała w Szpitalu na Solcu, z którym była związana od 2003 roku. Od kwietnia 2014 roku pracuje w Szpitalu w Garwolinie. Współpracuje także ze Szpitalem Medicover oraz ze Szpitalem św. Anny w Piasecznie.

Specjalizacje:

położnictwo i ginekologia

Języki obce:

angielski

Przyjmowane grupy wiekowe:

kobiety i dziewczęta

Grafik przyjęć

Dzień tygodnia
Godziny przyjęć
Wizyta / badanie
Poniedziałek
10:00 – 20:00
wizyta / badanie USG


Dorota Sosnowska – ZnanyLekarz.pl

Zarejestruj się do lekarza

 

 

lek.med Głuchowski Wojciech
lek.med Głuchowski Wojciech
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Jego kwalifikacje zostały również uznane przez General Medical Council w Wielkiej Brytanii.
Doświadczenie zawodowe zdobywał w takich ośrodkach jak Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, Szpital Praski w Warszawie, Szpital Onkologiczny – Magodent w Warszawie, Centrum Onkologii w Warszawie, Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie.
Odbył kilkadziesiąt kursów w zakresie ultrasonografii w ginekologii i położnictwie, kolposkopii, endokrynologii, leczenia niepłodności, zastosowania technik laparoskopowych i histeroskopowych w ginekologii, wykorzystania lesera MonaLisa Touch® i wykorzystania nici Vaginal Narrower®.
Wojciech Głuchowski posiada Certyfikat Umiejętności w zakresie kolposkopii przyznany przez European Federation for Colposcopy, jak również Certyfikat USG Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej, Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej ESGO/ENYGO oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
W związku z zainteresowaniem problemem leczenia zaburzeń nietrzymania moczu, uszkodzeń okołoporodowych krocza odbył w 2011 r. kilkumiesięczny staż w wiodącym ośrodku w Polsce – Klinice Ginekologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Specjalizacje:

położnictwo i ginekologia

Języki obce:

angielski

Przyjmowane grupy wiekowe:

kobiety i dziewczęta

Grafik przyjęć

Dzień tygodnia
Godziny przyjęć
Wizyta / badanie
Piątek
15.40 -19.00
wizyta / badanie USG

Wojciech Głuchowski – ZnanyLekarz.pl