Dziedzina medycyny zajmującą się rozpoznawaniem i leczeniem schorzeń oraz wad układu sercowo-naczyniowego. Koncentruje się na całym układzie krążenia, na wrodzonych oraz nabytych chorobach serca

W ramach usług świadczonych przez poradnię kardiologiczną oferujemy Państwu pełną profilaktykę, diagnostykę oraz leczenie wszelkich chorób serca i naczyń krwionośnych.

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie diagnostyki chorób układu krwionośnego nabyte w ciągu wieloletniej pracy w oddziałach szpitalnych.

Oprócz konsultacji kardiologicznej oferujemy Państwu pełen zakres badan laboratoryjnych oraz diagnostycznych potrzebnych podczas diagnostyki i terapii.

W poradni przyjmuje lekarz specjalista:

dr n.med. Balsam Paweł
Cennik wizyt:

L.P.
Nazwa usługi
Cena [zł]
1
Konsultacja lekarska
160
2
Wizyta recepturowa
50

Wizyta recepturowa kierowana jest do pacjentów, którzy objęci są opieką profilaktyczno-leczniczą naszego Centrum Medycznego i wymagają jedynie kontynuacji zastosowanej terapii.
Jeśli jednak pacjent ma jakiekolwiek wątpliwości odnośnie leczenia lub potrzebuje zmiany terapii, powinien zapisać się na podstawową wizytę konsultacyjną.
W przypadku, gdy pacjent nie może zgłosić się po daną receptę, odebrać ją może osoba upoważniona na podstawie dokumentu tożsamości oraz wcześniej wypełnionego upoważnienia.