Centrum Medyczne Przy Parku wykonuje nastepujące rodzaje badań:
Badania laboratoryjne
Badania EKG
Badania RTG
Zabiegi pielęgniarskie

 

Badania diagnostyczne – Warszawa

red blood cells 3188223 960 720 300x300 Badania diagnostyczneOferujemy Państwu szeroki zakres badań diagnostycznych wykonywanych przez najwyższej klasy specjalistów przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Poza wiedzą i doświadczeniem dysponujemy odpowiednią ilością czasu dla każdego pacjenta oraz życzliwością do której przywiązujemy wielką wagę. Pragniemy by hasło „Czujemy Twoje potrzeby” było nie tylko naszym mottem, ale przede wszystkim Państwa odczuciem.

Badania laboratoryjne

Badania laboratoryjne wykonywane są przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Analizę pobranych od Pacjenta próbek wykonują specjaliści z niezbędną wiedzą, doświadczeniem oraz kompetencjami. Dbając o czas Pacjentów, planujemy badania diagnostyczne w dogodnych terminach.

Na miejscu dysponujemy pełnoprofilowym punktem pobrań materiału do badań laboratoryjnych. Dodatkowym udogodnieniem dla Pacjentów jest możliwość podglądu swoich wyników badań – dostępny w zakładce „Wyniki badań”.

Badania EKG

W Centrum Medycznym Przy Parku wykonujemy EKG spoczynkowe. Badanie wykonujemy codziennie w godz. od 8:00 do 15:00. Nie są wymagane wcześniejsze zapisy.

L.P.
Nazwa badania
Cena [zł]
1
EKG spoczynkowe
30
2
EKG spoczynkowe z opisem
50

Badania RTG

Nasza przychodnia lekarska w Warszawie wykonuje badania RTG we współpracy z:

  • MULTI-MED, Warszawa, ul. Okopowa 33

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dn. 18 lutego 2011 r. w sprawie warunków bezpiecznego stosowania promieniowania jonizującego dla wszystkich rodzajów ekspozycji medycznej, na badanie RTG należy zgłaszać się ze skierowaniem od lekarza. W przypadku, gdy Pacjent nie posiada stosownego skierowania, zaświadczenia wydaje lekarz rodzinny przyjmujący w CM Przy Parku od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 18:00.

Wyniki RTG wydawane są na płycie CD.

Zabiegi pielęgniarskie

Nasza przychodnia lekarska w Warszawie zapewnia dostęp do gabinetu zabiegowego, w którym wykonywana jest szeroka gama usług. Wykonywane są tu zabiegi zlecone przez lekarza rodzinnego i szczepienia. Ponadto w gabinecie dokonuje się pobrań materiału do badań laboratoryjnych.

Pacjenci zdeklarowani w naszym Centrum Medycznym z usług gabinetu korzystają nieodpłatnie.

CENNIK

L.P.
Nazwa badania
Cena [zł]
1
Iniekcja domięśniowa i podskórna
30
2
Iniekcja dożylna
40
3
Założenie wenflonu wraz z iniekcją dożylną
60
4
Opatrunek
30
5
Opatrunek wielopunktowy
40
6
Zdjęcie szwów
30-50