Galeria

FotorCreated O nasDSCF0365 2 e1444297960663 O nas
DSCF0281 2 e1444298027151 O nas
DSCF0259 2 e1444298068877 O nas
DSCF0291 e1444298033545 O nas
DSCF0275 2 e1444298061725 O nas
DSCF0369 e1444298021382 O nas

O nas: przychodnia medyczna – Warszawa

Centrum Medyczne Przy Parku w Warszawie (Ochota) to prywatna opieka medyczna oraz przychodnia NFZ. Świadczymy usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej oraz dajemy dostęp do lekarzy takich specjalności jak:  medycyna rodzinna, alergologia, ginekologia i położnictwo, kardiologia, endokrynologia, medycyna pracy, pediatria oraz psychologia. Nasi lekarze oraz pracownicy ze szczególną starannością dbają o wszystkich Pacjentów.

Centrum Medyczne w Warszawie – jak nas znaleźć?

Centrum Medyczne Przy Parku zlokalizowane jest przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18 – niedaleko dworca Warszawa Zachodnia i ul. Szczęśliwickiej. Obszarem naszego działania jest dzielnica Ochota i okolice.

Nasza przychodnia mieści się na parterze nowoczesnego budynku. Dysponujemy infrastrukturą dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych. Komfortowe wyposażenie gabinetów oraz ciepła kolorystyka wnętrz daje poczucie bezpieczeństwa i życzliwości. Pacjentom zapewniamy również bezpłatne miejsca postojowe.

Przychodnia w Warszawie: co nas wyróżnia?

Centrum Medyczne Przy Parku tworzy zespół młodych i dynamicznych ludzi, którzy wykorzystują swoje dotychczasowe doświadczenie, aby sprostać wymaganiom stawianym przez Pacjentów.

Misją Centrum Medycznego Przy Parku jest świadczenie usług medycznych dla Pacjentów indywidualnych i instytucjonalnych – tak, by zapewnić powrót do zdrowia i pełnej sprawności. Dlatego wszyscy Pacjenci obsługiwani są w sposób profesjonalny, przyjazny i rzetelny.

Zarówno lekarze, jak i personel pracują zgodnie z etyką zawodu i w poszanowaniu praw pacjenta.

Przychodnia NFZ – Warszawa

Z początkiem 2015 roku podpisaliśmy umowę z NFZ w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej – działamy jako przychodnia NFZ w Warszawie.

Zgodnie z obowiązującym prawem zapewniamy naszym Pacjentom także szybką diagnostykę onkologiczną w ramach programu Diagnostyka i Leczenie Onkologiczne (DiLO). Zapewniamy również swobodny dostęp do szczepień ochronnych.

Przychodnia lekarska – obszar działania

Jako przychodnia lekarska w Warszawie, nasze usługi kierujemy głównie do Mieszkańców następujących okolic: Warszawa Ochota, Warszawa Wola i dzielnic przyległych. W swojej działalności kładziemy bardzo duży nacisk na jakość obsługi, którą stale doskonalimy, wsłuchując się w opinie naszych Pacjentów.

Działamy nie tylko jako przychodnia NFZ – naszą główną jest także prywatna opieka medyczna w Warszawie, która daje dostęp do lekarzy wielu specjalności.

Dla dzieci

Jako nowoczesna przychodnia lekarska w Warszawie staramy się otaczać opieką także naszych najmłodszych pacjentów oraz stwarzać dla nich odpowiednie warunki. Poza dostępem do pediatry, przygotowaliśmy wyodrębnioną przestrzeń do zabawy dla dzieci (zarówno w gabinecie lekarskim, jak i na korytarzu) wyposażoną w stoliki, krzesełka, zabawki, malowanki, różnotematyczne książeczki oraz specjalnie przygotowaną ścianę, po której nasi mali Pacjenci mogą malować. Dzieci są pod stałą kontrolą rodziców, jak i pracowników Centrum Medycznego Przy Parku.

Dla kobiet

Nasza przychodnia lekarska w Warszawie dba o komfort każdej Pacjentki, która korzysta z konsultacji udzielanych przez ginekologa. Ze względu na intymny charakter badania ginekologicznego zadbaliśmy o wystrój i wyposażenie naszego gabinetu ginekologicznego – tak, by nasze Pacjentki czuły się jak najbardziej bezpiecznie i aby nie były skrępowane. Nasz gabinet ginekologiczny ma bezpośrednie połączenie z toaletą przeznaczoną do higieny osobistej przed badaniem.

Gabinet zabiegowy

W Centrum Medycznym, oprócz recepcji i gabinetów konsultacyjnych, mieści się również przestronny gabinet zabiegowy, który swoim ciepłym wnętrzem budzi zaufanie Pacjentów. Nowoczesny sprzęt i profesjonalna obsługa pielęgniarki przekłada się na komfort podczas badania czy szczepienia.

Opłaty za udostępnienie dokumentacji

1.Wyciąg lub odpis8,44 zł – 1 strona1 strona
2.Kopia0,30 zł – 1 strona1 strona
3.Wyciąg, odpis lub kopia na
nośniku elektronicznym
1,69 zł – nośnik1 egzemplarz na nośniku

Uwaga: kopia, wyciąg lub odpis dokumentacji medycznej wydawane są w terminie do 14 dni od dnia złożenia wniosku. Wniosek można pobrać w recepcji.