Endokrynologia – Warszawa

Endokrynologia jest dziedziną medycyny, która zajmuje się gruczołami wydzielania wewnętrznego. Koncentruje się głównie na profilaktyce i leczeniu chorób takich gruczołów jak: przysadka mózgowa, tarczyca, przytarczyce, trzustka, nadnercza, jajniki, jądra.

Endokrynologia – zakres usług

Endokrynolog przyjmujący w naszej przychodni lekarskiej w Warszawie nie koncentruje się wyłącznie na łagodzeniu objawów, z którymi zmagają się Pacjenci. Kluczem skutecznego leczenia jest ustalenie przyczyny i podłożą choroby. Dzięki temu możliwe jest przygotowanie odpowiedniego planu leczenia, co pozwoli zminimalizować objawy i poprawić komfort życia Pacjenta.

Endokrynolog – przyjmowanie pacjentów

W poradni przyjmuje lekarz endokrynolog:

lek.med. Danuta Kowalska
Cennik wizyt:

L.P.
Nazwa usługi
Cena [zł]
1
Konsultacja lekarska
160
2
Wizyta recepturowa
50

Wizyta recepturowa kierowana jest do pacjentów, którzy objęci są opieką profilaktyczno-leczniczą naszego Centrum Medycznego i wymagają jedynie kontynuacji zastosowanej terapii.
Jeśli jednak pacjent ma jakiekolwiek wątpliwości odnośnie leczenia lub potrzebuje zmiany terapii, powinien zapisać się na podstawową wizytę konsultacyjną.
W przypadku, gdy pacjent nie może zgłosić się po daną receptę, odebrać ją może osoba upoważniona na podstawie dokumentu tożsamości oraz wcześniej wypełnionego upoważnienia.