Salon i sypialnia

seena
Posty: 144
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:20 am

Re: Salon i sypialnia

Post autor: seena »

Ja to myślę, że ogólnie będę miała wszystko razem zaplanowane, w jednym pomieszczeniu, dlatego też muszę myśleć o czymś takim jak wentylacja i klimatyzacje Rzeszów . To jest jedna rzecz, która pozwala przede wszystkim na to, by móc oddychać świeżym powietrzem, cokolwiek się zdarzy. Nie mówię, że to jest jedyna sprawa ważna, ale jednak z ważniejszych.

weronika
Posty: 323
Rejestracja: sob cze 13, 2020 11:05 am

Re: Salon i sypialnia

Post autor: weronika »

Ja do salonu wybrałam tę ofertę tu nietylkofiranki/pl/318-firany-ecru Moim zdaniem ta firanka w kolorze ecru ozdobi mój salon. Jak jednak szukacie innych propozycji, to w tym sklepie jest ich bardzo dużo. Patrzcie w zakładki.

anya
Posty: 196
Rejestracja: wt maja 19, 2020 6:21 pm

Re: Salon i sypialnia

Post autor: anya »

A czy zastanawialiście się nad tym, aby zastosować przykładowo w swoim salonie fototapetę? Ja tutaj hutnikkrakow/pl/jakie-fototapety-do-salonu-najlepiej-wybrac/ dowiedziałam się , które fototapety są godne uwagi? Na co warto się zdecydować? Która fototapeta będzie bardziej klimatyczna, nastrojowa, a która będzie pobudzać fantazję.

dominika99
Posty: 53
Rejestracja: wt paź 27, 2020 6:55 pm

Re: Salon i sypialnia

Post autor: dominika99 »

Do salonu przydadzą się dobrej jakości meble. Wydaje mi się, że meble do salonu na wymiar to najlepszy wybór. Widziałam, że ładne meble można kupić tutaj gornapolka/com/kp/meble-do-salonu/ . Znajdziecie tam m.in. szafki RTV, szafki czy komody. Wzory są modne i nowoczesne, chociaż ich meble będą też ciekawie się prezentowały w tradycyjnych pomieszczeniach. Są wykonane z porządnych materiałów.

klops
Posty: 151
Rejestracja: czw paź 01, 2020 2:13 pm

Re: Salon i sypialnia

Post autor: klops »

Można też odnowić stare meble. Ja ostatnio korzystałam z usług tapicera meblowego i byłam bardzo zadowolona z jego usług. Był to tapicer meblowy i samochodowy Wojciech Miller Warszawa i okolice: tapicer.warszawa/pl/ . Zachęcam do zapoznania się z ofertą.

Awatar użytkownika
nowinkan
Posty: 484
Rejestracja: pn sie 12, 2019 6:07 pm

Re: Salon i sypialnia

Post autor: nowinkan »

A co jeżeli chodzi o wyrównywanie podłogi pod panele? Zna się ktoś tutaj na tym i może mi podpowiedzieć? Szukałem pomocy na innych forach i jedyne co udało mi się znaleźć to ten przydatny artykuł https://the-floor.pl/jak-wyrownac-podloge-pod-panele/ . Może komuś również się to przyda.
(...) na starość ludzie głupieją

krasnoludka
Posty: 133
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:11 pm

Re: Salon i sypialnia

Post autor: krasnoludka »

Aktualnie remont całego domu prawie dobiegł końca. Prawie, ponieważ został mi tylko wybór mebli. Znajomi polecają mi różne sklepy i już nie wiem, który wybrać. Najbardziej zainspirował mnie sklep aris meble w Warszawie, tylko nie znam nikogo, kto tam coś kupił. Może ktoś z was, bądź wasi znajomi korzystali z ich wnętrz? Jak oceniacie w skali 1-10?

Bogdan
Posty: 261
Rejestracja: śr mar 03, 2021 2:39 pm

Re: Salon i sypialnia

Post autor: Bogdan »

My z żona w najbliższa sobotę wybiermy się na zakupy tu gdpoland/pl/posciel-i-firany/ To duże centrum handlowe w Wolce Kosowskiej. W ich ofercie jest duży wybór eleganckiej pościeli do sypialni, w różnych rozmiarach i kolorach. A też są tu bardzo ładne firany - gładkie, z ciekawymi wzorami, jak również modele kolorowe i nowoczesne. Jest w czym wybierać a ceny sa bardzo przyzwoite.

księżna
Posty: 145
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:13 pm

Re: Salon i sypialnia

Post autor: księżna »

Na pewno trzeba też zadbać o zakup łóżka do sypialni. To zdecydowanie podstawowy mebel. W tym sklepie online znajdziesz najróżniejsze łóżka - także o takich wymiarach: interbeds/pl/lozka-140x200 .

anya
Posty: 196
Rejestracja: wt maja 19, 2020 6:21 pm

Re: Salon i sypialnia

Post autor: anya »

Jak chodzi o sypialnię i wyposażenie do niej, to tutaj wydaje mi się, że wartym uwagi do tego typu zakupu, jest sklep meble-varsovia/pl/k/lozka/kontynentalne/podstawy/ . Tam chociażby znajdziecie różnorodne łóżka, ale i też świetne materace, które zapewnią wam całkowity komfort podczas snu.

ODPOWIEDZ