Uczelnia

Awatar użytkownika
nowinkan
Posty: 484
Rejestracja: pn sie 12, 2019 6:07 pm

Uczelnia

Post autor: nowinkan »

Hejka! Ostatnio sporo rozmyślam nad udaniem się na studia. Dlatego szukam jakiejś porządnej uczelni. Wiecie coś na ten temat i polecicie coś konkretnego? Do tej pory w internecie trafiłem na tą stronę https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyjna.html . Może ktoś z was tam uczęszczał? Dajcie znać co uważacie na ten temat, dzięki za pomoc!
(...) na starość ludzie głupieją

Alutka
Posty: 33
Rejestracja: czw lis 26, 2020 11:49 am

Re: Uczelnia

Post autor: Alutka »

Moim zdaniem w ocenie uczelni po ponad roku pandemii ważne stało się to jak uczelnia poradziła sobie z organizacją studiowania w czasie lock downu. Przeniesienie nauki do Internetu w krótkim czasie bez odpowiednich pomocy wymaga sprawności organizacyjnej i wiedzy fachowej. Na szczęście ja mogłam korzystać z portalu studenckiego do wymiany notatek NOTATEK/pl by zdobywać różne brakujące materiały. Może i Wam się przyda. Zobaczcie przykładowe materiały notatek.pl/pomoce/nauki-spoleczne/ochrona-danych-osobowych

Awatar użytkownika
malojlo
Posty: 274
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Re: Uczelnia

Post autor: malojlo »

No wybór uczelni to nieraz bardzo trudne zadanie. Aktualnie sporo jest różnych rozwiązań dlatego nic dziwnego, że macie z tym problem. Ja osobiście od jakiegoś czasu studiuję na https://wwszip.pl/ . Jest to świetna uczelnia, która ma doświadczonych i wykwalifikowanych prowadzących. Poza tym mają niskie czesne co jest dodatkowym plusem. Jak nie wiesz na co postawić to zdecyduj się na to rozwiązanie.
Jeśli myślisz, że jesteś zbyt mały, aby mieć wpływ na świat, spróbuj zasnąć w jednym pokoju z komarem.

vizzka
Posty: 57
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:58 am

Re: Uczelnia

Post autor: vizzka »

pewnie, ze warto studiować :) gdybyście zdecydowali się na kierunki medyczne takie jak fizjoterapia, pielęgniarstwo czy położnictwo to zdecydowanie warto zerknąć na ofertę Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie. Bardzo wysoki poziom, dobra organizacja zajęć, doświadczeni wykładowcy. duży nacisk jest tu kładziony na ćwiczenia i zajęcia praktyczne co uważam za duży atut.

ODPOWIEDZ