Kursy zawodowe

Awatar użytkownika
radzi
Posty: 99
Rejestracja: czw wrz 12, 2019 5:07 pm

Kursy zawodowe

Post autor: radzi »

Hej, jeśli szuka ktoś kursów zawodowych czy szkoleń to polecam tą stronkę https://www.kursy-wielun.pl/kursy-zawodowe.htm . Mają oni tam mnóstwo ofert, więc na pewno znajdziecie coś czego potrzebujecie. Moi znajomi korzystali z ich ofert i byli zadowoleni. Zdecydowanie polecam każdemu kto chce się podszkolić.
Czas nie daje odpowiedzi, on tylko stawia kolejne pytania.

Awatar użytkownika
radzi
Posty: 99
Rejestracja: czw wrz 12, 2019 5:07 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: radzi »

Przeczytajcie sobie to http://itwiz.pl/programisci-java-python ... szukiwani/ :) Warto inwestować teraz w swój rozwój jako programista :)
Czas nie daje odpowiedzi, on tylko stawia kolejne pytania.

Awatar użytkownika
noonlit
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 7:11 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: noonlit »

Dzisiaj z tego korzystałem. To jest naprawdę dobre!
To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem.

Dorota
Posty: 209
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 11:01 am

Re: Kursy zawodowe

Post autor: Dorota »

Jeśli kogoś z Was interesują kursy dla pracowników biurowych, to polecam zajrzeć na stronę kursy-edu.net/pl/kurs-pracownik-biurowy/. Jak widać taki kurs organizuje na przykład Firma Szkoleniowa Kar-Group. Po jego ukończeniu otrzymacie specjalny certyfikat :)

gaduła
Posty: 31
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:47 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: gaduła »

Oczywiście warto w siebie i swoje możliwości inwestować,ale warto też doskonalić już nabyte,spełniać marzenia,robić coś,co kochamy i co sprawia nam sporo radości.Warto więc skorzystać z kursów rysunku tutaj
Jest to szkoła rysunki,dzięki której poprawimy swoją kreskę,poznamy tajniki historii sztuki,nauczymy się malować portrety i krajobrazy.Taka forma spędzania wolnego czasu,zwłaszcza teraz, w tych zwariowanych czasach może nas wspaniale odprężyć i uspokoić.

kamilka45
Posty: 16
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:58 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: kamilka45 »

Ja teraz myślę nad kursem związanym z księgowością . Taki kurs na księgową to super propozycja godna uwagi bo teraz zarobki księgowej teraz są dosyć fajne jak się zna na tym co się robi.

Domis3223
Posty: 33
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:47 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: Domis3223 »

Jeśli chcesz uzyskać certyfikat, dla swojego produktu czy też firmy, warto się skontaktować z GCS Quality, który pomoże w spełnieniu wszystkich określonych norm, potrzebnych do uzyskania takiego certyfikatu.

betawolc
Posty: 85
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:13 am

Re: Kursy zawodowe

Post autor: betawolc »

Jeżeli mówimy o kursach to uważam, że nauka języka jest świetną inwestycją w siebie. Znając język dużo łatwiej znaleźć pracę ;) Osobiście polecam szkołę profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/hiszpanski . Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach z fajnymi lektorami :) Istnieje też możliwość uczestniczenia w kursie online ;)

sanagnieszka
Posty: 57
Rejestracja: pt mar 12, 2021 9:59 am

Re: Kursy zawodowe

Post autor: sanagnieszka »

Mój mąż jest w trakcie kursu na wózek widłowy :D zachęcił go brat no i oczywiście zarobki dla pracowników z uprawnieniami jakie oferują firmy za granicą na pracawue - właśnie na tej stronie jego brat znalazł pracę w Belgii

vizzka
Posty: 54
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:58 am

Re: Kursy zawodowe

Post autor: vizzka »

jak widać wybór takich kursów zawodowych jest całkiem spory na rynku, jest w czym wybierać :) jeśli na co dzień pracujecie jako lekarz dentysta, asystentka czy higienistka to na pewno zainteresuje Was oferta firmy https://heroesofdentistry.pl/. Duzy wybór ciekawych zajęć, poruszających wiele interesujących kwestii związanych z nowoczesnym leczeniem czy też budowaniem relacji z pacjentem. Warto się zdecydować i zdobyć nowe umiejętności.

ODPOWIEDZ