Tłumacz specjalistyczny

deborah
Posty: 406
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:14 pm

Tłumacz specjalistyczny

Post autor: deborah »

Tłumacz specjalistyczny - jakiego polecacie? Szukam profesjonalnego biura, które oferuje usługę tłumaczenia przez kompetentnych i doświadczonych tłumaczy.

weronika
Posty: 279
Rejestracja: sob cze 13, 2020 11:05 am

Re: Tłumacz specjalistyczny

Post autor: weronika »

Jeśli mowa o tłumaczeniach specjalistycznych to zobacz tu https://www.kolodziej-albion.com.pl/ To tłumacz z długoletnim dośwaidczeniem. Tłumaczy z języka angielskiego i na angielski. Ma konkurecyjne ceny - patrz w zakładki. Na stronie znajduje się formularz kontaktowy.

Dorota
Posty: 190
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 11:01 am

Re: Tłumacz specjalistyczny

Post autor: Dorota »

A czy są tutaj jakieś osoby, które same uczą się języków obcych, na przykład języka angielskiego? Jeśli tak, to czy wiecie, jakie są różnice między angielskim brytyjskim a amerykańskim? Ja ostatnio trafiłam na ciekawy artykuł na ten temat na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/blog/jezyk- ... sa-roznice. Jeśli macie chwilę wolnego czasu, to i Wam polecam się z nim zapoznać :)

krasnoludka
Posty: 126
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:11 pm

Re: Tłumacz specjalistyczny

Post autor: krasnoludka »

Jakoś nie korzystałam i nie mogę się za dużo wypowiedzieć, ale sporo też inni sprawdzają i wydaje mi się, że tu https://reddotranslations.pl/ możecie śmiało napisać. Mam kilka sprawdzonych, pozytywnych opinii z mojego kręgu, więc o tym piszę. Nie ma tego złego Wam powiem, tylko próbujcie.

ODPOWIEDZ