Pokoje do wynajęcia

deborah

Pokoje do wynajęcia

Post autor: deborah »

Jakie pokoje do wynajęcia Białka Tatrzańska polecacie? Planuję wakacje dla dwójki dorosłych i dziecka w drugiej połowie kwietnia.

Awatar użytkownika
nowinkan

Re: Pokoje do wynajęcia

Post autor: nowinkan »

Jeżeli zależy Ci na wynajęciu pokoju w górach to polecam Ci stronę https://www.zakopaneapartamenty24.eu/, na której znajdziesz wiele kompleksowych apartamentów. W zeszłym roku byliśmy w Zakopanem i zarezerwowaliśmy piękny pokój z widokiem na góry, dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu.
(...) na starość ludzie głupieją

gaja

Post autor: gaja »

Zobacz sobie noclegi Tuchola. W Borach Tucholskich jest naprawdę pięknie! Ja byłam już kilka razy tam i na pewno jeszcze wrócę. To póki co moje ulubione miejsce! Panuje tam cisza, spokój a okolica jest piekna.

anya

Post autor: anya »

A gdzie planujecie wyjechać??? Jak chcielibyście się wybrać do Szklarskiej Poręby, to warto byłoby wykupić sobie nocleg w willi Romantica, która zachwyca estetę, dobrze wyposażonymi pokojami i przyjemnym klimatem. Obsługa jest tam bardzo miła i gotowa sprostać waszym oczekiwaniom. Na miejscu czeka na was tam również wiele atrakcji.

betawolc

Post autor: betawolc »

A spotkaliście się kiedyś w hotelu z mobilnym menu restauracji hotelowej? Ja ostatnio tak i przyznaję, że jest to fajna opcja bo po zeskanowaniu kodu QR można przeglądać w dowolnym miejscu jakie dania serwują :) Z ciekawości zerknęłam, jaka firma wdrożyła im takie rozwiązanie bo lubię nowinki technologiczne i okazuje się, że jest to https://www.hotelsystems.pl/online-menu-qr-code. Każdy hotel powinien coś takiego u siebie wprowadzić :D

ODPOWIEDZ