kursy językowe

hand

kursy językowe

Post autor: hand »

Hej. Szukam jakieś dobrej i takiej bardziej konkretnej szkoły języka angielskiego w Katowicach. Z tego co się już orientowałam to jest dość dużo takich szkół więc ciężko jest mi się zdecydować. Jednak z tego co czytałam to ta szkoła moose/pl/oddzial/oddzial-w-katowicach cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Chodził już tam może ktoś?

Awatar użytkownika
noonlit

Re: kursy językowe

Post autor: noonlit »

Niestety nic nie wiem na ten temat. Może ktoś inny Ci pomoże?
To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem.

Ushatek

Post autor: Ushatek »

Hejka,
jezeli chodzi o kursy jezykowe - to zajrzyj moze tutaj: eszkolenia.eduedukacja/pl/kursy-jezykowe/ Znajoma ukonczyla tak kurs jezyka angielskiego i sobie chwali. Aha, to sa kursy online - czyli siedzisz sobie bezpiecznie w domu, przed komputerem i sie uczysz. Sa albo indywidualne, albo w malych grupach - chyba po 5 i 10 osob.

Dorota

Post autor: Dorota »

Jeśli ktoś z Was miałby ochotę zrobić sobie profesjonalny kurs z języka angielskiego w Warszawie, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/angielski/warszawa. Szkoła Językowa ProfiLingua to szkoła działająca już od wielu lat na rynku i mająca szerokie grono zadowolonych uczniów, więc możecie mieć do niej pełne zaufanie ;)

księżna

Post autor: księżna »

Mi chodzi po głowie nauka angielskiego. Na stronie columbus.lublin/pl/ znalazłam ofertę szkoły językowej Columbus i zastanawiam się nad skorzystaniem z niej. W dzisiejszych czasach znajomość języków jest na wagę złota.

akacja56

Post autor: akacja56 »

Moim zdaniem są bardzo przydatne takie kursy językowe. Widziałam ciekawe propozycje na lincoln.edu/pl/online/ . Mają tam mnóstwo ciekawych ofert w dobrej cenie. Teraz nauka bez wychodzenia z domu to fajny pomysł na szybką i skuteczną naukę w czasie pandemi.

hand

Post autor: hand »

Cześć. Już niejednokrotnie przekonałam się na sobie, że znajomość języka angielskiego jest niezbędna. Dlatego też zastanawiam się nad tym czy by nie ściągnąć sobie jakieś aplikacji do nauki tego języka. I tak dowiedziałam się, że dzięki tutlo można w bardzo prosty i szybki sposób poduczyć się tego języka. Także na pewno tego spróbuję.

krasnoludka

Post autor: krasnoludka »

Teraz można się na kursy samodzielnie zapisać, ale prawda jest taka, że często jest uskuteczniana taka nowaera/pl/naukazdalna nauka. Ona nie dotyczy tylko dzieciaków, ale często i osoby dorosłe. Ja sama czekam, aż mąż zacznie taką naukę w wybranym przez siebie liceum zaocznym. Trzeba będzie mu pomóc coś.

betawolc

Post autor: betawolc »

Jeśli ktoś z Was szuka podręczników do nauki języka polskiego to mogę polecić startpolish/pl/, gdzie znajdziecie książki i podręczniki do polskiego na każdym poziomie dla początkujących :)

karokarolina

Post autor: karokarolina »

A czy ktoś z Was zamierza uczyć się języka angielskiego? Jeśli tak to mogę polecić szkołę ProfiLingua, a także kursy https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online :) Sama uczęszczam na angielski online i uważam, że to super rozwiązanie :)

ODPOWIEDZ