Stomatolog

deborah
Posty: 554
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:14 pm

Stomatolog

Post autor: deborah »

Stomatolog Kraków - muszę umówić się na wizytę do doświadczonego dentysty. Czy ktoś z Was mógłby mi kogoś polecić?

krasnoludka
Posty: 133
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:11 pm

Re: Stomatolog

Post autor: krasnoludka »

Prawdziwy stomatolog to taki ktoś, dla kogo nie ma problemów nie do rozwiązania. On pomoże, bez względu na to, jakie masz zęby. Oczywiście, nie każdy jest godny polecenia, ale tutaj maksmed/com/stomatologia-leczna/ mamy kogoś, kto na pewno pomoże. Powodzenia.

Dorota
Posty: 226
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 11:01 am

Re: Stomatolog

Post autor: Dorota »

Jeśli ktoś z Was ma poważniejszy problem z zębami i konieczne jest ich leczenie kanałowe, to potrzebny Wam będzie jakiś dobry, sprawdzony endodonta Warszawa oferuje takiego specjalistę w gabinecie stomatologicznym Artodonto na ulicy Stawki. Możecie tam liczyć na pełen profesjonalizm i bardzo miłą obsługę. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ;)

Awatar użytkownika
nowinkan
Posty: 484
Rejestracja: pn sie 12, 2019 6:07 pm

Re: Stomatolog

Post autor: nowinkan »

Mi się zdaje, że taka stomatologia estetyczna łódź byłaby naprawdę dobrym wyjściem. Warto się przyjrzeć bliżej jego ofercie.
(...) na starość ludzie głupieją

Katerina
Posty: 30
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:37 pm

Re: Stomatolog

Post autor: Katerina »

Ja z kolei chciałabym wybielić zęby ale nie mogę się zdecydować czy iść z tym do stomatologa, czy na przykład zastosować takie produkty cocoglam/pl/ . Taki proszek z węglem aktywnym jest coraz bardziej popularny. Koleżanka już go stosuje i faktycznie widać niesamowity efekt.

księżna
Posty: 145
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:13 pm

Re: Stomatolog

Post autor: księżna »

W moim przypadku najlepiej sprawdza się ADP Clinic - to najlepsza chirurgia stomatologiczna lublin: adpclinic/pl/ . Polecam także wam tą placówkę. Pracują tam świetni fachowcy. Jestem bardzo zadowolona.

anya
Posty: 196
Rejestracja: wt maja 19, 2020 6:21 pm

Re: Stomatolog

Post autor: anya »

Jak chodzi o mnie to planuję się teraz wybrać do kliniki stomatologicznej stomatologkielce/pl , ponieważ słyszałam o nich pozytywne opinie. Ponoć oni świadczą kompleksowe i niezawodne usługi dentystyczne. Nie tylko podstawowe zabiegi wykonują, ale też możemy skorzystać z ortodoncji, czy zabiegów estetycznych, typu wybielanie.

vizzka
Posty: 57
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:58 am

Re: Stomatolog

Post autor: vizzka »

Grunt to profilaktyka, ja staram się regularnie, raz na pół roku odwiedzać lekarza by zrobić kompleksowy przegląd :) jeśli jesteście na etapie szukania sprawdzonej kliniki a mieszkacie w Grudziądzu czy okolicach to koniecznie zerknijcie sobie na ofertę https://maszewski.com/. Miła atmosfera, cierpliwi, delikatni i wyrozumiali lekarze. Oferują dobrze zaplanowane leczenie, komfortowe warunki a do tego konkurencyjne ceny.

Bogdan
Posty: 261
Rejestracja: śr mar 03, 2021 2:39 pm

Re: Stomatolog

Post autor: Bogdan »

Bardzo dobry jest gabinet stoatologiczny w Lublinie, który min wykonuje zabiegi chrurgiczne. Zobaczcie tu https://n100stomatologia.pl/chirurgia-stomatologiczna/ Chirurgia stomatologiczna to leczenie obejmujące jamę ustną, zarówno w obrębie tkanki kostnej szczęki i żuchwy, jak i w tkankach miękkich jamy ustnej.
Więcej informacji i dane kontaktowe na podanej stronie.

ODPOWIEDZ