W co inwestować pieniądze?

Awatar użytkownika
radzi
Posty: 101
Rejestracja: czw wrz 12, 2019 5:07 pm

W co inwestować pieniądze?

Post autor: radzi »

Witam, potrzebuję porady - w co inwestować pieniądze, żeby nie leżało w szafie w domu czy w banku?
Czas nie daje odpowiedzi, on tylko stawia kolejne pytania.

Awatar użytkownika
Fan88
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:08 pm

Re: W co inwestować pieniądze?

Post autor: Fan88 »

Nic mi dzisiaj nie przychodzi do głowy
Strach powstaje wcześniej niż wszystko inne.

Awatar użytkownika
henb
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:30 pm

Re: W co inwestować pieniądze?

Post autor: henb »

Z chęcią bym Ci pomógł, ale nie jest to mój temat.
Zdrowy rozsądek może zastąpić prawie każdy stopień wykształcenia, lecz żadne wykształcenie zdrowego rozsądku.

Awatar użytkownika
radzi
Posty: 101
Rejestracja: czw wrz 12, 2019 5:07 pm

Re: W co inwestować pieniądze?

Post autor: radzi »

Ja polecam zerknąć na porady na stronie https://viem.viennalife.pl/pl/ Mogą naprawdę świetnie doradzić w tym zakresie ;)
Czas nie daje odpowiedzi, on tylko stawia kolejne pytania.

weronika
Posty: 323
Rejestracja: sob cze 13, 2020 11:05 am

Re: W co inwestować pieniądze?

Post autor: weronika »

Ja ostatnio sporo słyszałam o oszczędzaniu w IKE. Szukając na ten temat informacji trafiłam na co to jest ike Ja bardzo dużo zyskałam cennych informacji, oraz odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Proponuję byście pobrali z strony materiał do odsłuchania. Może pomoże wam w podjęciu decyzji o inwestowaniu swoich pieniędzy.

Dorota
Posty: 226
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 11:01 am

Re: W co inwestować pieniądze?

Post autor: Dorota »

Moim zdaniem pieniądze warto inwestować we własny rozwój, na przykład w naukę języków. Jeśli nie czujecie się poliglotami, to polecam przejrzeć sobie ofertą Szkoły Językowej ProfiLingua na stronie internetowej profi-lingua/pl/. Jak widać szkoła ta oferuje profesjonalne kursy językowe na różnych poziomach zaawansowania, z różnych języków. Na pewno ciś dla siebie wybierzecie.

Alutka
Posty: 33
Rejestracja: czw lis 26, 2020 11:49 am

Re: W co inwestować pieniądze?

Post autor: Alutka »

Masz rację inwestowanie w rozwój zawsze procentuje, ale inwestować trzeba w różne rzeczy. Jak nie masz tyle kasy, żeby kupić dom, mieszkanie czy choćby działkę, które teraz cieszą się największą popularnością, to zajrzyj a stronę lombard Warszawa i zobacz co możesz kupić np. ze złota czy srebra. To też dobra inwestycja

Bianka
Posty: 298
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:42 pm

Re: W co inwestować pieniądze?

Post autor: Bianka »

Moim zdaniem najbezpieczniej jest inwestować w kupno mieszkania i własną działalność. Dlatego szukajac dobrych rozwiazań dla nas, trafiłam na taka ofertę tu ewpa-sklep/pl/ewpa-forum/viewtopic.php?f=10&t=607&p=2518#p2518 Bardzo ciekawa oferta mieszkań w dziesięciopiętrowym budynku. Będzie też garaż wielostanowiskowy z wydzielonymi miejscami postojowymi. Muszę koniecznie umówic się na spotkanie by poznać więcej szczegółów.

seena
Posty: 144
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:20 am

Re: W co inwestować pieniądze?

Post autor: seena »

Właśnie mnie interesuje wycena jednostek tfi i to na tym chciałabym się skupić. Nie powiem, żeby to inwestowanie nie wiązało się z ryzykiem, ale widzę w tym swoją przyszłość po prostu. Stąd mam nadzieję, że uda mi się na czymś dokładniejszym skupić. Może ktoś już inwestował i coś wie?

Bogdan
Posty: 261
Rejestracja: śr mar 03, 2021 2:39 pm

Re: W co inwestować pieniądze?

Post autor: Bogdan »

Najbezpieczniej jest chyba inwestycja w kupno mieszkania. Bardzo zainteresowałem mnie ta oferta tu slawbud/pl/osiedle-naturalife/ Kupno mieszkania w ładnym osiedlu w Łomiankach - Natura Life. Dzieci będą miały blisko do szkoły, przedszkola, a my do lokali usługowych. Co ważne dojazd do Warszawy jest szybki i prosty.

ODPOWIEDZ