Ochrona haseł

Awatar użytkownika
malojlo
Posty: 241
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Ochrona haseł

Post autor: malojlo »

Znacie może jakiś dobry i sprawdzony program, który oferuje ochronę haseł? Wiecie na co warto się zdecydować? Poszperałem trochę w sieci na ten temat i trafiłem na to oprogramowanie https://www.kaspersky.pl/password-manager. Myślicie, że jest ono warte swojej ceny? Może ktoś z was miał z nim styczność? Czekam na wasze opinie na temat tego programu.
Jeśli myślisz, że jesteś zbyt mały, aby mieć wpływ na świat, spróbuj zasnąć w jednym pokoju z komarem.

babahh
Posty: 12
Rejestracja: pt maja 01, 2020 3:47 pm

Re: Ochrona haseł

Post autor: babahh »

Firma SEEV https://www.seev.pl/ oferuje pomoc w ochronie i zapewnieniu bezpieczeństwa teleinformatycznego w firmie. Jeśli prowadzicie działalność to zadbajcie o to naprawdę, żeby nie mieć problemów

seena
Posty: 89
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:20 am

Re: Ochrona haseł

Post autor: seena »

Jasne, że dobry antywirus się przyda, zwłaszcza tak naprawdę, jeśli myślimy ogólnie o tym, żeby prowadzić biznes. Będziemy odpowiedzialni za dane osobowe naszych kontrahentów, a to nie w kij dmuchać. Dlatego może warto zabezpieczyć komputery? A o ochronie danych pogadać z pracownikami RKRODO ?

vizzka
Posty: 48
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:58 am

Re: Ochrona haseł

Post autor: vizzka »

Ochrona haseł czy danych w internecie jest niezwykle ważna, zwłaszcza, jeśli chodzi o firmy. Tyczy się to także przekazywanych wewnątrz struktur firmy danych. Temu ma właśnie służyć kanał Sygnalista 24 https://sygnalista24.info/. Narzędzie w pełni bezpieczne i szyfrowane, zapewniające swoim użytkownikom 100% anonimowość. Rozsądne ceny, profesjonalna i pomocna obsługa klienta, warto się z nimi skontaktować :)

ODPOWIEDZ