akumulator do samochodu

rendy
Posty: 76
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:27 pm

akumulator do samochodu

Post autor: rendy »

Zbliżają się chłodne dni dlatego też już pora na zabranie się do sprawdzenia samochodu przed zimą. Bo jednak samochód także należy przygotować do zimy. Mój brat to nawet akumulator zamówił mi nowy stąd ceneolokalnie/pl/opole/akumulatory bo stwierdził, że ten co mam w samochodzie jest słaby i może mi czasami paść w najmniej oczekiwanym momencie

hand
Posty: 102
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:11 pm

Re: akumulator do samochodu

Post autor: hand »

A no właśnie w przypadku zimnych dniach to tym bardziej warto zadbać o sprawny samochód dlatego też i mój partner zaczął sprawdzać w jakim stanie są poszczególne płyny w naszych samochodach. I tak jeśli chodzi o płyny chłodnicze / borygo to na tej stronie artbor/pl/plyny-chlodnicze-borygo-poznaj-najnowsze-produkty-legendarnej-polskiej-marki/ można znaleźć taki bardziej konkretny wybór w tego typu płynach. Także jak się chce to można bardzo dobrze zadbać o nasz samochód

Dorota
Posty: 226
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 11:01 am

Re: akumulator do samochodu

Post autor: Dorota »

Z tego, co się orientuję, to spory wybór akumulatorów do samochodów można znaleźć również w sklepie internetowym terenowiec/pl/. Oczywiście zamówienie można wygodnie złożyć przez internet, więc w wolnej chwili polecam się tam rozejrzeć ;)

księżna
Posty: 145
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:13 pm

Re: akumulator do samochodu

Post autor: księżna »

Pamiętajcie także o tym, że trzeba jakoś do warsztatu dojechać jak auto padnie. Jeśli auto nie rusza to warto skorzystać z takiej opcji jak pomoc drogowa TIR, laweta Płońsk, Ciechanów Robex robex-pomocdrogowa/pl/ . Polecam kontakt, ostatnio pomagali mi na autostradzie i wszystko odbyło się bardzo sprawnie.

Awatar użytkownika
Ialie59
Posty: 84
Rejestracja: pn sie 19, 2019 5:07 pm

Re: akumulator do samochodu

Post autor: Ialie59 »

Cześć Wam!

Znacie może jakiegoś dobrego mechanika z Katowic bądź okolicznych miejscowości od diagnostyki komputerowej? Ja właśnie poszukuję kogoś naprawdę sprawdzonego w tej dziedzinie. Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkiej maści porady. Co sądzicie np. o takiej ofercie jak tu https://auto-klinika.pl/diagnostyka_komputerowa ? Jest ona warta uwagi Waszym zdaniem?
W miłości, na wojnie i w korkach lotniczych wszystkie chwyty są dozwolone.

ODPOWIEDZ