pokrowce samochodowe

hand

pokrowce samochodowe

Post autor: hand »

Zastanawiam się nad tym czy w ogóle teraz można gdziekolwiek dostać fajny wybór w pokrowcach samochodowych? Bo chciałabym kupić do swojego samochodu dobre pokrowce. Więc szperałam w internecie aby w końcu znaleźć coś ciekawego i niedrogiego. I tak udało mi się trafić na tę stronę ceneolokalnie/pl/warszawa/pokrowce-samochodowe na której to mają całkiem niezły wybór w pokrowcach samochodowych

Kobietaewka77

Re: pokrowce samochodowe

Post autor: Kobietaewka77 »

Jeżeli pytasz o dobre pokrowce, to polecam odwiedzić salony samochodowe, Kielce mają ich kilka, ale ja najlepsze pokrowce znalazłam w salonie Seata. Kupiłam pokrowce do swojego auta dwa lata temu, a nadal wyglądają jak nowe, mimo to, że były już dwa razy prane. Nawet nie szkodzi im to, że często wożę w aucie zwierzęta. Wystarczy tylko specjalna szczotka sprzątnąć włosie i jest pięknie jak w nowym aucie.

krasnoludka

Re: pokrowce samochodowe

Post autor: krasnoludka »

Pokrowiec jest częściowo jakimś sposobem na to, żeby zadbać o swoje autko, ale nie jest to praktyczne, bo możemy to tylko stosować na noc. Dlatego ja bym powiedziała, żebyście sprawdzili, jak wiele może wam dać powłoka ceramiczna detailkingkrakowpoludnie/pl/powloki/ .

ODPOWIEDZ