Wypożyczanie samochodu

Awatar użytkownika
nowinkan

Wypożyczanie samochodu

Post autor: nowinkan »

Hejka! Znacie się może na wypożyczaniu samochodu? Jestem w tym kompletnie zielony, ale chciałbym jednak poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie. Macie może jakieś przydatne teksty, które mogą mi pomóc? Chodzi mi o coś podobnego do takiego artykułu https://nowiny24.pl/samochod-wynajety-z ... 4-14869217 . Z tej stronki dowiedziałem się naprawdę dużo. Dajcie znać proszę, dzięki.
(...) na starość ludzie głupieją

Awatar użytkownika
HamoVatui

Re: Wypożyczanie samochodu

Post autor: HamoVatui »

Kompletnie nie mogę się na nic zdecydować. Może ktoś inny jeszcze coś poleci?
Latawce majów
Wiatr czyni Ikarami
Wiersz ich legendą

Eurydyka22

Post autor: Eurydyka22 »

Na dłuższą metę zamiast wypożyczenia chyba bardziej opłaca się zakup samochodu. Żeby kupić porządny samochód w korzystnej cenie warto przeglądać portale ogłoszeniowe. Można tam znaleźć zarówno samochody osobowe nowe jak i używane. Na takich portalach można także z powodzeniem wystawić własne przedmioty.

hand

Post autor: hand »

Zdecydowanie jestem takiego samego zdania, że na dłuższą metę nie opłaca się wypożyczać samochód. Już lepiej jest wziąć samochód prosto z salonu. Tym bardziej, że w salonie samochodowym BMW Bawaria Motors Warszawa, mają bardzo fajne oferty warte rozważania. W dodatku można u nich umówić się na jazdę próbną aby sprawdzić czy dany model samochodu nam odpowiada

Dorota

Post autor: Dorota »

Jeśli ktoś z Was szukałby jakieś dobrej wypożyczalni samochodów z Tarnowa, to polecam z czystym sumieniem wypożyczalnię omt-wypozyczalnia-samochodow/pl/. Jak widać flotę mają tam dość szeroką, można u nich wypożyczyć nie tylko auto osobowe, ale również dostawcze ;) Jestem przekonana, że uda Wam się tam wybrać samochód dla siebie ;)

Awatar użytkownika
malojlo

Post autor: malojlo »

Na pewno znajdziesz coś na portalach ogłoszeniowych. Zerknij choćby na ten https://pokato.pl/
Jeśli myślisz, że jesteś zbyt mały, aby mieć wpływ na świat, spróbuj zasnąć w jednym pokoju z komarem.

Kejti

Post autor: Kejti »

Myślę, że wypożyczenie auta to dobry sposób na podróżowanie, gdy jesteśmy w obcym mieście. Jednak wtedy trudno o fotel dla dziecka. Niedawno trafiłam na informację, że są pasy Smart Kid Belt, które można łatwo zainstalować nawet w nie swoim samochodzie. Pasy mają homologację, przeszły też niezbędne testy bezpieczeństwa. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie smartkidbelt/com/pl/blog/news/komentarz-smart-kid-sa-w-sprawie-zmian-w-regulaminie-ece44.

Domis3223

Post autor: Domis3223 »

Potrzebuje auta zastępczego, chciałbym wypożyczyć cos w stylu nowa Ibiza, ponieważ jestem przyzwyczajony do swojego auta i ciężko by mi było przestawić się tak od razu na cos innego. Zazwyczaj dostaje auto zastępcze z salonu, ale akurat nie mieli dostępnych, więc muszę cos ogarnąć sam na kilka dni.

Kobietaewka77

Post autor: Kobietaewka77 »

Potrzebujesz wypożyczyć samochód, bo nie dostałaś auta zastępczego bywa. Ja jednak nigdy nie miałam takiego problemu więc radze skorzystać z innego serwisu. Ja korzystam z dynamica-warszawa.seat-auto/pl/modele/leon-5d, i jestem bardzo zadowolona z obsługi. Za każdą razom dostaje auto zastępcze czy to na dzień, czy na tydzień. Serwis współpracuje z pobliską wypożyczalnią, także nie usłyszysz, że zabrakło im samochodów zastępczych.

Danon

Post autor: Danon »

Ja lubię mieć poczucie, że auto należy do mnie i bardzo lubię o nie dbać itp. dbamyoauto/pl/zadbane-wnetrze/domowe-sposoby-na-czyszczenie-tapicerki/ To moja pasja i zainteresowanie i bardzo lubię mieć jedno auto przez dłuższy okres czasu.

ODPOWIEDZ