Remonty biur w Warszawie

krasnoludka
Posty: 77
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:11 pm

Re: Remonty biur w Warszawie

Post autor: krasnoludka »

PF, ja to dopiero mam wydatek na wiosnę. Będę musiała wentylację wymieniać, ale i nie wiem, czy klimatyzacji nie będę zaraz montować, bo to też dla pracowników jakieś ułatwienie latem. Nie trzeba, a można używać. Wiem na pewno, że króćce na smay/pl to nie będzie taki koszt, ale cała reszta... A już mnie głowa boli, jak sobie pomyślę o tych wydatkach.

narcyz
Posty: 46
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:16 am

Re: Remonty biur w Warszawie

Post autor: narcyz »

Sprawdźcie sobie koniecznie ofertę tej firmy totalsec/pl/fit-out-prace-remontowo-budowlane/ . Total Sec z Warszawy specjalizuje się w kompleksowych remontach biur. Oferują realizacje fit out, dzięki którym można zaoszczędzić sporo czasu. Niewątpliwe takie rozwiązanie jest coraz bardziej popularne. Pomyślcie o tym koniecznie.

księżna
Posty: 29
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:13 pm

Re: Remonty biur w Warszawie

Post autor: księżna »

Wszystko zależy od tego, co dokładnie chcesz remontować. Może się okazać, że potrzebne będzie także załatwienie formalności z kominiarzem. Dlatego warto poczytać, czym dokładnie zajmuje się kominiarz Jakub Małmyga, usługi kominiarskie w Warszawie: kominiarz.warszawa/pl/ .

Danon
Posty: 21
Rejestracja: ndz maja 10, 2020 10:44 pm

Re: Remonty biur w Warszawie

Post autor: Danon »

W obszarze doboru projektowania, montażu oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych mogę doradzić skorzystanie z usług jkprojekt/pl Bardzo doświadczona i profesjonalna firma ze sprawdzoną ekipą pracowników na terenie Śląska.

Bielawa
Posty: 14
Rejestracja: czw lis 26, 2020 11:57 am

Re: Remonty biur w Warszawie

Post autor: Bielawa »

Przestrzeń biurowa, w której spędzamy prawie cały dzień musi być zaprojektowana perfekcyjnie. Nie ma tu mowy o najmniejszych niedociągnięciach. O tym jakie meble są niezbędne w biurze trzeba uzgadniać z pracownikami zanim rozpocznie pracę projektant wnętrz. Pracownicy muszą mieć odpowiednio przygotowane stanowiska pracy , ale także przestrzeń do relaksu... Warto też zapoznać się poradami fachowych projektantów: https://www.legio24.pl/ktore-meble-sa-niezbedne-w-nowoczesnym-biurze-podpowiada-specjalista-z-nonameoffice/

ODPOWIEDZ