Prezent na święta

Awatar użytkownika
Ialie59

Prezent na święta

Post autor: Ialie59 »

Witam! Tak jak w temacie. Czy ktoś z was wie może, gdzie uda mi się kupić jakiś ciekawy prezent na święta? Kompletnie nie mam pomysłu co kupić w tym roku. W internecie sporo dobrego czytałem o tej stronie https://www.landtoys.pl/pl/c/Prezenty-na-swieta/406 . Myślicie, że warto się zdecydować na ich ofertę? Koniecznie dajcie znać, wielkie dzięki za pomoc!
W miłości, na wojnie i w korkach lotniczych wszystkie chwyty są dozwolone.

Bianka

Re: Prezent na święta

Post autor: Bianka »

Krótko po świetah mamy Dzień Babci i Dziadka. Zawsze mam problem z prezentem dla nich. Ale tym razem trafiłam na taką ofertę tu taniaksiazka/pl/t/prezenty-na-dzien-babci-i-dziadka Bardzo dobra oferta. Myślę że mojej babci spodobają się perfumy w wosku. Dla dziadka muszę wybrać ciekawą książkę.
Warto sprawdzić tą propozycję, bo ceny są przyzwoite, a niektóre propozycje są w cenach promocyjnych.

Eurydyka22

Post autor: Eurydyka22 »

Dla tych co lubią słuchać muzyki oraz są fanami dawnej epoki polecam zajrzeć tutaj. Znajdziecie tam gramofony oraz płyty winylowe, które na pewno będą świetnymi prezentami świątecznymi. Będzie to prezent przemyślany, z duszą i osoba obdarowana na pewno będzie nie tylko zaskoczona, ale również zachwycona takim podarunkiem.

narcyz

Post autor: narcyz »

W sklepie pixel-shop mają ciekawe pomysły na prezent dla fanów Cyberpunk, ale nie tylko. Jest tam bowiem wiele praktycznych rozwiązań dopasowanych do różnych potrzeb. Uważam, że warto stawiać na sprawdzone rozwiązania oraz takie, które sprawią komuś ogromną radość. Nie warto na pewno kupować kolejnej pary nijakich skarpetek skarpetek czy też innych oklepanych prezentów.

Dorota

Post autor: Dorota »

A co sądzicie o kupowaniu perfum na święta? Widziałam ostatnio bardzo duży wybór męskich i damskich zapachów na stronie internetowej perfumetki/pl/ i pomyślałam, żeby upić bliskim takie upominki... co Wy na to?

ODPOWIEDZ