Fit out biura

narcyz

Fit out biura

Post autor: narcyz »

Obecnie firmy muszą dbać bardzo mocno o swój wizerunek i to nie tylko w sieci, ale i w realu. Właśnie dlatego biuro musi być idealnie dopasowane do branży, w której działamy oraz potrzeb klientów. Właśnie dlatego tak wielu przedsiębiorców decyduje się na fot out biura. Tutaj totalsec/pl/fit-out-prace-remontowo-budowlane/ można dowiedzieć się więcej na ten temat. Korzystaliście już z takich rozwiązań?

Awatar użytkownika
Ramai58

Re: Fit out biura

Post autor: Ramai58 »

Szukam naprawdę dobrego i sprawdzonego sklepu. Macie jakieś propozycje?
"Spotkać się to początek; zgodzić się to postęp; pracować razem to sukces."

Kejti

Post autor: Kejti »

Zgadzam się, klienci zwracają uwagę na wygląd biura czy firmy. Nie wystarczy kupienie zwykłego biurka i fotela. Trzeba sprawnie dobrać dodatki i wszystkie meble. Znalazłam sklep, w którym wszystko znajdziecie w jednym miejscu aurameble/pl/13-biuro . Biurka czy regały wykonane są zgodnie z obowiązującymi trendami. Sprawdźcie ich sami.

Witaminka

Post autor: Witaminka »

Hej,
my właśnie remontujemy biuro (tak sobie wykorzystujemy czas kwarantanny). Remont jest gruntowny i rozważamy różne opcje nowej podłogi. Chciałabym, żeby było estetycznie, ale i użytkowo, funkcjonalnie. Zastanawiam się, czy odpowiednia do przestrzeni biurowej będzie posadzka z żywicy epoksydowej w jakimś fajnym kolorze? Czy i firma, która robi takie rzeczy na skalę przemysłową inter-floor/pl/kontakt-krakow/ wykona mniejsze zlecenie?

klops

Post autor: klops »

A co z wyposażeniem biura? Czy wiecie już, gdzie najlepiej zrobić zakupy? Świetnie wyposażony jest sklep internetowy Biurwa: biurwa/pl/karteczki-samoprzylepne . Myślę, że to odpowiednie miejsce na biurowe zakupy.

Domis3223

Post autor: Domis3223 »

Chce urządzić biuro w stylu nowoczesnym, właściwie już całe wyposażenie mam skompletowane jednak mam problem z tym co położyć na sciany żeby pasowało. Myślałam o czymś w stylu fototapety beton owej, co myślicie, czy to będzie pasowało do nowoczesnego stylu i czy robić wszystkie ściany w ten sposób, czy może jedna farba kredowa żeby była możliwość przeprowadzenia szybkiego szkolenia w biurze, lub po prostu wytłumaczenia czegoś bez tysiąca kartek, w końcu dbamy o przyrodę.

ODPOWIEDZ