Projektowanie ogrodó

Awatar użytkownika
malojlo

Projektowanie ogrodó

Post autor: malojlo »

Hej, szukam dobrej firmy, która zajmuje się projektowaniem ogrodów. Znacie się na tym i możecie coś polecić? Wczoraj znalazłem taką stronkę http://kepkaogrody.pl/ . Co o niej sądzicie? Z tego co wyczytałem to są to profesjonaliści, którzy solidnie zajmują się zleceniami z dbałością o najmniejsze szczegóły. Myślicie, że warto się skusić? Dajcie znać co o tym sądzicie, z góry dziękuję za odpowiedzi.
Jeśli myślisz, że jesteś zbyt mały, aby mieć wpływ na świat, spróbuj zasnąć w jednym pokoju z komarem.

Awatar użytkownika
mmaldiman

Re: Projektowanie ogrodó

Post autor: mmaldiman »

Korzystacie z takich rozwiązań? Jestem ciekaw jak one się sprawdzają.
Jeżeli nienawiść pcha znienawidzonych do siebie ludzi ku wspólnemu wrogowi, dlaczego miłość nie potrafi czasem złączyć dwóch doskonale pasujących do siebie fragmentów?

anya

Post autor: anya »

Super. Na pewno przyda mi się ten namiar... Wiesz niedługo budowa, także potem trzeba będzie pomyśleć - co z ogrodem? A muszę powiedzieć, że dom będę mieć niczym marzenie. Postawiłam na projekt Wyjątkowy, który tutaj mgprojekt/com/pl/projekty-duzych-domow możecie znaleźć.

gaduła

Post autor: gaduła »

Zajrzyj ,zerknij, do kogo należało projektowanie ogrodów w lublinie a wszystko będzie jasne.Poszukując projektanta z pasją i zaangażowaniem,warto zwrócić się do P. Marty Raduli,zajmuje się ona projektem ,tworzeniem i pielęgnacją ogrodów zarówno dużych i okazałych jak i tych niewielkich,przydomowych.Dzięki niej,ogród i ogródeczek będzie wyglądał nowocześnie,kolorowo i o każdej porze roku rośliny będą nas zachwycały swymi barwami.

Witaminka

Post autor: Witaminka »

Dla mnie ogród musi spełniać kilka istotnych czynników. Dobrze, jeśli trochę sam o siebie dba, sam rośnie - dobre, prawidłowe dobranie roślin do gruntu, klimatu i upodobań domowników. My projektowaliśmy ogród razem z domem i wykonywali nam projekt pracownicy z tej pracowni unique-residence/com/projekty-luksusowych-rezydencji-willi-domow-klasycznych/. Ogród jest doskonały, angielski :) nie wymaga zbyt wiele pracy, ale trochę czasu wypada mu poświęcić.

pakerka

Post autor: pakerka »

Ogród to powinno być nasze miejsce spokoju i relaksu. Ja przynajmniej chce tak stworzyć nasz ogród. Szukam teraz wygodnej sofy, by móc się rozsiąść w ogrodzie i odpocząć . Wstępnie znalazłam tutaj sfmeble/pl/c/sofy-i-lawki-ogrodowe-ogrod bardzo fajne sofy ogrodowe. Pewnie ostatecznie tam coś kupie.

weronika

Post autor: weronika »

Mi do ogrodu brakuje jeszcze parę rzeczy min mebli ogrodowych. Ostatnio dowiedziałam się o garden space Gdzie są nie tylko meble ogrodowe, akcesoria jak parasole, oświetlenie. Ale też zaciekawila mnie np oferta SPA i jacuzzi do ogrodu. Mam zamiar bliżej zapoznać się z tymi popozycjami, bo są naprawdę ciekawe,

dzoan

Post autor: dzoan »

Mój mąż ma problemy z kręgosłupem. Próbowaliśmy już wszystkiego, aby odciążyć go bólowo. Kiedy natknęłam się na artykuł na stronie medme/pl/artykuly/jacuzzi-to-swietny-sposob-na-podreperowanie-zdrowia-oto-5-schorzen-jakie-mozna-leczyc-w-ten-sposob,73710.html stwierdziłam, że musimy spróbować. Domowe jacuzzi działa na kręgosłup wyśmienicie.

ODPOWIEDZ