Wykończenie domu

krasnoludka

Wykończenie domu

Post autor: krasnoludka »

Cześć, nie mam pomysłu na salon, nie wiem, co ma być tutaj motywem przewodnim. Może mecie ochotę mi coś zaproponować? Chodzi o to, żeby było wyjątkowo i niecodziennie, to na pewno. Może warto uderzać w takie płytki z cegły ? Naprawdę nie mam pomysłów, oglądam wszystko bez większego zaangażowania, a tak być nie powinno.

dzoan

Re: Wykończenie domu

Post autor: dzoan »

Mi ogólnie nie podobaja się takie płytki z cegły. No ale każdy ma swoje upodobania i gust. A co planujesz mieć w salonie ? Ja właśnie remontuje salon i szczerze nie wiem co zmienić, co dodać, chociaż podobają mi się nowoczesne obrazy do salonu galeriawchmurach/pl/ . Tylko zastanawiam się czy taki obraz będzie pasował u nas. Mam dużo bibelotów, gadżetów i może to stłumic.

karawana

Post autor: karawana »

Wiele też zależy od tego jakie meble planujesz wstawić,same ściany,same płytki nie załatwią sprawy,to właśnie meble i dodatki sprawiają,że pomieszczenie wydaje się nowoczesne,stylowe i przytulne.Poszukując mebli solidnych,trwałych i co najważniejsze eleganckich , w atrakcyjnych cenach,warto zajrzeć do sklepu Edinos.
Sklep oferuje meble zarówno do salonu edinos/pl/salon jak i wielu innych pomieszczeń.Są one uszyte z dobrych materiałów,wzorzystych tkani,które łatwo utrzymać w czystości.

anya

Post autor: anya »

Skoro mowa tutaj o wykończeniu domu to warto było odwiedzić sobie chociażby Homepark Janki, gdzie są drzwi wewnętrzne vox i inne artykuły. W tym centrum handlowym można znaleźć praktycznie wszystko, a nawet i więcej. Dlatego takie miejsca opłaca się odwiedzać.

hand

Post autor: hand »

Cześć. Jak już mowa o wykończeniu domu to sama zastanawiam się nad tym czy uważacie może czy takie listwy styropianowe oswietleniowki/pl/listwy-sufitowe-styropianowe,c310.html są dobrym pomysłem na takie dodatki? Bo mi się takie listwy bardzo spodobały więc od razu zamówiłam kilka takich listew. Także dzięki temu mój sufit zdecydowanie lepiej będzie się prezentował. Także według mnie jest to bardzo fajne rozwiązanie.

ODPOWIEDZ