Magazyn blaszany

Witaminka
Posty: 16
Rejestracja: pt paź 16, 2020 10:58 am

Magazyn blaszany

Post autor: Witaminka »

Hej, mam pytanie: czy ktoś z Was projektował własny magazyn? Potrzebujemy konstrukcji o określonych wymiarach i wymaganiach. Zastanawiam się, czy jakaś firma wykona projekt według ściśle określonych wytycznych klienta. Wyszukałam coś takiego garaze-blaszane.biz/pl. W ofercie mają napisane, że realizują takie projekty garaze-blaszane.biz/pl/oferta/, ale może macie kogoś jeszcze sprawdzonego?

rendy
Posty: 76
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:27 pm

Re: Magazyn blaszany

Post autor: rendy »

Hejka. Jak już mowa o magazynie to my swój mamy już dawno postawiony i oczywiście taki blaszany. Z racji, że zyskujemy coraz więcej zleceń to musimy zainwestować w dobry sprzęt. Wiadomo, że bez wózka widłowego to taka praca będzie dość utrudniona. Dlatego też musimy oddać nasze do serwisu, ale gdzie? Szukaliśmy więc takich informacji w internecie i tak tutaj agforklift/pl/chorzow/ znaleźliśmy rozwiązanie naszych problemów.

anya
Posty: 196
Rejestracja: wt maja 19, 2020 6:21 pm

Re: Magazyn blaszany

Post autor: anya »

Magazyn blaszany? Serio? I na ile będzie on solidny? Nie wiem... Ale nie wydaje mi się być to dobrym rozwiązaniem. To już lepiej postawić na profesjonalne magazynowanie Warszawa przez firmę Ejko ejko/com/pl/ , bo tam o nic nie będziecie musieli się martwić. Jest to firma, która zadba o każdy aspekt związany z waszym towarem.

akacja56
Posty: 24
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:26 pm

Re: Magazyn blaszany

Post autor: akacja56 »

Na każdym magazynie przyda się jeszcze na pewno taki sprzęt jak wózki magazynowe dwukołowe , które ułatwią pracę na takim magazynie , pod wieloma względami. Warto czasem takich szukać.

vizzka
Posty: 57
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:58 am

Re: Magazyn blaszany

Post autor: vizzka »

a powiedzcie mi proszę jak zabezpieczacie produkty, które magazynujecie ? Jaki rodzaj opakowań jest według Was najlepszy ? Bo ja kupiłam już duże kartony ale zastanawiam się jeszcze nad tym by te produkty dodatkowo zabezpieczyć jakąś folią albo taką pianką polietylenową mac-graf/com/pl/produkt/pianka-polietylenowa. Czytałam sporo na jej temat i okazuje się, ze jest solidna i wytrzymała i bardzo dobrze spełnia swoje funkcje.

gaja
Posty: 180
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:13 pm

Re: Magazyn blaszany

Post autor: gaja »

A macie ładowarki teleskopowe, podesty ruchome itd? Jeśli nie to polecam tą firmę riwal/com/poland/pl-pl W jej ofercie znajdziesz odpowiednie wyposażenie do magazynu, które może ułatwić ci pracę. Moim zdaniem decydując sie na magazyn lub halę trzeba pomyśleć też o porządnym sprzęcie.

seena
Posty: 144
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:20 am

Re: Magazyn blaszany

Post autor: seena »

Ato przecież nic takiego, prawda? Ja słyszałam właśnie, że takie magazyny to przede wszystkim dziś są wybierane, bo to znacznie niższy koszt, niż murowanie. A w razie czego, taki magazyn można złożyć i gdzie indziej ustawić. To łatwe. Jednak warto też pomyśleć, czy macie namiar na dobre regały magazynowe . Co wy na to?

Lilka
Posty: 61
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 4:53 pm

Re: Magazyn blaszany

Post autor: Lilka »

Mój brat zakupił niedawno wózki widłowe do swojego magazynu. Niestety nie miał konserwatora aby przeszły odbiór UDT ale na szczęście znaleźliśmy firmę, która pomaga w takim odbiorze i konserwacji. Wydaje mi się, że w przypadku wózków widłowych już zawsze będzie współpracować z agforklift/pl/udt/ bo był bardzo zadowolony.

weronika
Posty: 323
Rejestracja: sob cze 13, 2020 11:05 am

Re: Magazyn blaszany

Post autor: weronika »

Jeśli szukacie nowoczesnego wyposażenia do magazynu, to sprawdźcie ofertę tego sklepu tu almig/pl/ Znajdują się tu kompresory, oczyszczacze i filracja, układy sterowania. Moim zdaniem warto sprawdzić te propozycje.

Ushatek
Posty: 121
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:04 pm

Re: Magazyn blaszany

Post autor: Ushatek »

Prowadząc własną firmę, w której potrzebne jest rozładowanie towaru, koniecznie jest zainwestowanie w paleciak ręczny, który nie jest drogi, a jest bardzo pomocny. Posiada wiele zalet np. mieści się w małych pomieszczeniach i jest bardzo zwrotny w porównaniu do wózków widłowych. Nie trzeba posiadać do sterowania nim uprawnień co jest niewątpliwie plusem. Zastanówcie się nad jego zakupem, bo warto.

ODPOWIEDZ