Magazyn blaszany

Witaminka
Posty: 16
Rejestracja: pt paź 16, 2020 10:58 am

Magazyn blaszany

Post autor: Witaminka »

Hej, mam pytanie: czy ktoś z Was projektował własny magazyn? Potrzebujemy konstrukcji o określonych wymiarach i wymaganiach. Zastanawiam się, czy jakaś firma wykona projekt według ściśle określonych wytycznych klienta. Wyszukałam coś takiego garaze-blaszane.biz/pl. W ofercie mają napisane, że realizują takie projekty https://garaze-blaszane.biz.pl/oferta/, ale może macie kogoś jeszcze sprawdzonego?

rendy
Posty: 66
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:27 pm

Re: Magazyn blaszany

Post autor: rendy »

Hejka. Jak już mowa o magazynie to my swój mamy już dawno postawiony i oczywiście taki blaszany. Z racji, że zyskujemy coraz więcej zleceń to musimy zainwestować w dobry sprzęt. Wiadomo, że bez wózka widłowego to taka praca będzie dość utrudniona. Dlatego też musimy oddać nasze do serwisu, ale gdzie? Szukaliśmy więc takich informacji w internecie i tak tutaj agforklift/pl/chorzow/ znaleźliśmy rozwiązanie naszych problemów.

anya
Posty: 87
Rejestracja: wt maja 19, 2020 6:21 pm

Re: Magazyn blaszany

Post autor: anya »

Magazyn blaszany? Serio? I na ile będzie on solidny? Nie wiem... Ale nie wydaje mi się być to dobrym rozwiązaniem. To już lepiej postawić na profesjonalne magazynowanie Warszawa przez firmę Ejko ejko/com/pl/ , bo tam o nic nie będziecie musieli się martwić. Jest to firma, która zadba o każdy aspekt związany z waszym towarem.

akacja56
Posty: 23
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:26 pm

Re: Magazyn blaszany

Post autor: akacja56 »

Na każdym magazynie przyda się jeszcze na pewno taki sprzęt jak wózki magazynowe dwukołowe , które ułatwią pracę na takim magazynie , pod wieloma względami. Warto czasem takich szukać.

vizzka
Posty: 22
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:58 am

Re: Magazyn blaszany

Post autor: vizzka »

a powiedzcie mi proszę jak zabezpieczacie produkty, które magazynujecie ? Jaki rodzaj opakowań jest według Was najlepszy ? Bo ja kupiłam już duże kartony ale zastanawiam się jeszcze nad tym by te produkty dodatkowo zabezpieczyć jakąś folią albo taką pianką polietylenową mac-graf/com/pl/produkt/pianka-polietylenowa. Czytałam sporo na jej temat i okazuje się, ze jest solidna i wytrzymała i bardzo dobrze spełnia swoje funkcje.

ODPOWIEDZ