Wybór altany ogrodowej

Awatar użytkownika
nowinkan

Wybór altany ogrodowej

Post autor: nowinkan »

Hejka. Jak w temacie - poszukuję jakiejś dobrej altany ogrodowej... Jesteście może w stanie mi coś polecić w tym zakresie tematycznym? Zastanawiam się w tym momencie na przykład nad https://www.wooder.com/ Co na ten temat sądzicie?
(...) na starość ludzie głupieją

Eurydyka22

Re: Wybór altany ogrodowej

Post autor: Eurydyka22 »

My obecnie jesteśmy na etapie poszukiwania nie tylko projektu altany, ale również całego domu oraz ogrodu. Wczoraj natrafiłam na promocję w MGProjekt, gdzie wszystkie projekty są o 20% tańsze - mgprojekt/com/pl/aktualnosci/promocja-wiosenna To świetna okazja, żeby wybrać coś dla siebie i trochę zaoszczędzić. Poczytałam co nieco o samej firmie i widzę, że sporo klientów jest z niej zadowolonych i cieszy się zaufaniem.

narcyz

Post autor: narcyz »

A to nie lepiej zainwestować w pergolę? Tutaj pergoletarasowe/com/pl/ jest wiele ciekawych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Zastanówcie się nad takim rozwiązaniem. Myślę, że jest nie tylko ciekawe, ale i praktyczne. Można bowiem naprawdę fajnie zagospodarować taras.

Awatar użytkownika
mmaldiman

Post autor: mmaldiman »

W internecie jest również dużo podobnych ofert. Polecam tam zajrzeć!
Jeżeli nienawiść pcha znienawidzonych do siebie ludzi ku wspólnemu wrogowi, dlaczego miłość nie potrafi czasem złączyć dwóch doskonale pasujących do siebie fragmentów?

Awatar użytkownika
monia88

Post autor: monia88 »

Ciekawe oferty. Nie sądziłem, że to forum jest takie przydatne!
"Wczorajszy żal dzisiaj powinien być tylko wspomnieniem."

krasnoludka

Post autor: krasnoludka »

Nie mamy na to za bardzo pomysłu, ale wydaje mi się, że to w sieci można szukać. Ja na przykład mam na oku takie gardenspace/pl/zadaszenie-tarasu zadaszenie tarasu. Wiem, że mega tanio to znów nie jest i część z was będzie musiała ograniczać środki, ale uważam, że niestety, ale czasem trzeba się poświęcić. A dla mnie taki daszek, taka pergola, to coś wymarzonego, dosłownie.
Ostatnio zmieniony ndz sty 31, 2021 9:44 am przez krasnoludka, łącznie zmieniany 1 raz.

hand

Post autor: hand »

Wybór altan ogrodowych jest bardzo duży. Wszystko zależy od tego z jakiego materiału taką altankę chcemy i jakiej wielkości. Szukając jakieś niedużej ale ładnej altanki znalazłam ofertę tej firmy woodgroup/pl/ która to zajmuje się zadaszeniami tarasów. W sumie to i jest jakieś rozwiązanie bo na tarasie nie idzie wysiedzieć w słoneczne dni. Więc umówiliśmy się na wstępne pomiary i wycenę i zobaczymy co z tego wyjdzie

Kobietaewka77

Post autor: Kobietaewka77 »

Ja altanę ogrodową już mam zrobiona, ale teraz poszukuje jakiś fajnych mebli ogrodowych. Zastanawiam się, jaka wytrzymałość mają meble z technoratanu i czy pasują takie meble do altany drewnianej. Altana jest wykonana z dużej ilości drewna wygląda na taka ciężką, a te meble raczej są delikatne, czy to będzie pasowało do siebie.

rendy

Post autor: rendy »

Wybór altany ogrodowej to jest bardzo poważne zadanie. Ale ja mam innego typu problem. Otóż zastanawiam się nad tym aby jakoś zabudować balkon lecz kompletnie nie wiem jak się za to zabrać. Dlatego też przeszukuję internet aby znaleźć coś ciekawego. I tak też między innymi tutaj cover-it/pl/blog można dowiedzieć się wiele bardzo ciekawych pomysłów na temat aranżacji balkonu.

sanagnieszka

Post autor: sanagnieszka »

A jakie wybraliście płyty tarasowe? Czy ktoś z Was obecnie aranżuje właśnie taras? Ja widziałam fajną ofertę desek kompozytowych na fabrykatarasow/pl/plyty-tarasowe/. Do tego w bardzo nowoczesnych wzorach i kolorach, taras mógłby wyglądać bardzo estetycznie!

ODPOWIEDZ