budowa domu

weronika

budowa domu

Post autor: weronika »

Planujemy na wiosne zaczać budowę domu. Od czego zacząć i na co zwracać szczególną uwgę? Macie jakieś dobre rady?

Bianka

Re: budowa domu

Post autor: Bianka »

A nie lepiej jest kupić gotowy dom? Ja nie wyobrażam sobie samodzielnej budowy - za dużo problemów. Ja najprędzej skorzystam z tej oferty tu cn-kaczmarek/pl/ To biuro nieruchomości działa na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Ma na swoim terenie nie tylko mieszkania na sprzedaż a też i domy. Dla mnie to dużo lepsza opcja od budowania domu od podstaw.

betawolc

Post autor: betawolc »

Jeśli ktoś z Was będzie zastanawiał się nad budową danego obiektu to przy składaniu dokumentów o ubieganie się o pozwolenie na budowę może przydać się szczegółowa charakterystyka energetyczna. Przyda się zatem efektywniej/pl/certyfikaty-swiadectwa-energetyczne/, gdzie wykonują właśnie certyfikaty świadectwa energetycznego i zajmują się profesjonalnie wykonywaniem ich dla budynków.

karokarolina

Post autor: karokarolina »

Jeśli planujecie budowę domu to zdecydowanie warto rozważyć zamontowanie klimatyzacji. To super rozwiązanie na lato, zwłaszcza przy dużej ilości okien w domu, gdzie pomieszczenia szybciej się nagrzewają. Na czystyklimat/pl/ znajdziecie duży wybór różnego rodzaju klimatyzatorów, zdecydowanie warto się z tym zapoznać :)

karawana

Post autor: karawana »

Skoro jeszcze wasza budowa nie zaczęła się,warto przyjrzeć się ofercie firmy skandhouse/pl/
Jest to producent domów szkieletowych,energooszczędnych,który stawia w kilka tygodni domy eleganckie,solidne i trwałe.Zlecając im budowę domu,mamy pewność,że wszystkim się zajmą od samego początku aż do momentu przekazania kluczy.
Będzie to na pewno dom wyjątkowy,a wy będziecie w nim bardzo szczęśliwy.

seena

Post autor: seena »

Ja to się biję z myślami. Nie wiem, czy wybierać domy parterowe, czy może jednak piętrowe... Nie, żebym powiedziała zaraz, że willę, ale na pewno coś z klasą. Ogólnie w domu każdy mi co innego radzi i tak jestem w kropce, że bardziej się nie da. Muszę nakreślić architektowi moje potrzeby, być może on nam coś konkretnego zaproponuje.

pinki

Post autor: pinki »

Też jesteśmy obecnie w trakcie budowy domu i już wiemy, ze na pewno zainwestujemy w panele PV. Macie takie instalacje na swoich działkach ? Jeśli chodzi o firmę, która jest liderem na rynku to warto zerknąć na ofertę marki Hymon hymon/pl/oferta/panele-fotowoltaiczne/ . Kompleksowe podejście do tematu - zajmują się projektowaniem, realizacją oraz późniejszym serwisowaniem. Umiarkowane ceny, profesjonalne doradztwo.

Dorota

Post autor: Dorota »

Zanim zabierzecie się za budowę domu, trzeba będzie wybrać jakiś fajny projekt. Macie już coś na oku? Mi ostatnio bardzo się spodobał projekt Willi Parterowej na stronie internetowej mgprojekt/com/pl/willa-parterowa. A Wy co o nim sądzicie? Czy fajnie byłoby Waszym zdaniem zamieszkać w takim domu?

seena

Post autor: seena »

Okej, a skoro o tym mowa, to może ktoś buduje takie domy jak Albatrosy https://www.mgprojekt.com.pl/albatros od MG Projekt? Zastanawiam się nad takim klasycznym budynkiem i wiem, że tak naprawdę wiele osób ma podobnie. Chętnie zobaczyłabym realizacje.

Lilka

Post autor: Lilka »

Przede wszystkim wybierz odpowiedni projekt, dzięki któremu nie tylko będziesz miała swój wymarzony i komfortowy dom ale również ułatwi to dalsze prace oraz planowanie wnętrz. Na stronie https://archido.pl/ znajdziesz wiele ciekawych propozycji.

ODPOWIEDZ