Projektowanie wnętrz

Awatar użytkownika
nowinkan
Posty: 484
Rejestracja: pn sie 12, 2019 6:07 pm

Projektowanie wnętrz

Post autor: nowinkan »

Czy ktoś z was korzystał może z usług projektanta wnętrz? Szukam kogoś sprawdzonego w tej kwestii. Rozmawiałem o tym z siostrą i poleciła mi ona tą firmę https://www.bohostudio.pl/ . Może ktoś z was miał z nią styczność? Jest ona warta uwagi? Koniecznie dajcie znać co uważacie na jej temat, czekam na wasze odpowiedzi. Dzięki za pomoc!
(...) na starość ludzie głupieją

Lilka
Posty: 61
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 4:53 pm

Re: Projektowanie wnętrz

Post autor: Lilka »

Ja staram się sama urządzać swoje wnętrza. Co prawda inspiracje czerpię z internetu i nawet mi to wychodzi :) Ostatnio mieliśmy remont kuchni taki dość generalny i dzięki kuchnieportal/pl/artykuly/aranzacje-kuchni/ udało mi się stworzyć naprawdę piękną i funkcjonalną przestrzeń.

Edi88
Posty: 26
Rejestracja: czw maja 14, 2020 1:23 pm

Re: Projektowanie wnętrz

Post autor: Edi88 »

Najważniejsze jest aby cały czas się douczać. Ostatnio czytałem super tekst. Podejrzewam, że przypadnie on Wam do gustu Wszystko jest tutaj -co postawić na komodzie .

Dorota
Posty: 226
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 11:01 am

Re: Projektowanie wnętrz

Post autor: Dorota »

A skoro już jesteśmy przy wykończeniu wnętrz, to na jakie ściany zdecydowaliście się w Waszych domach lub mieszkaniach? Czy ktoś z Was wykorzystał może do malowania jakieś farby dekoracyjne? Mi spodobała się farba arteco 7 valpaint, którą widziałam na stronie internetowej bbhomedecor/pl/sklep/farby-dekoracyjne/84-farba-dekoracyjna-arteco-7-valpaint-cena.html. Moim zdaniem pomalowany nią salon mógłby wyglądać naprawdę pięknie :)

anya
Posty: 196
Rejestracja: wt maja 19, 2020 6:21 pm

Re: Projektowanie wnętrz

Post autor: anya »

Samodzielnie też można ładnie zaaranżować swoje wnętrza. Zwłaszcza, że teraz można znaleźć masę ciekawych poradników, typu deconova/pl/drewno-lazienka/ . W ten sposób można dowiedzieć się o trendach, a także jakie materiały warto kupić i gdzie je zastosować?

księżna
Posty: 145
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:13 pm

Re: Projektowanie wnętrz

Post autor: księżna »

Skontaktuj się ze specjalistą. Dobry fachowiec Ci profesjonalnie doradzi w tej kwestii. Polecam Ci taki wybór jak hydraulik, instalator Robert Kozka Poznań i okolice: hydraulik-poznan/pl/ . Gwarantuję, że będziesz zadowolona.

Bogdan
Posty: 261
Rejestracja: śr mar 03, 2021 2:39 pm

Re: Projektowanie wnętrz

Post autor: Bogdan »

To dobry pomysł by skorzystać z pomocy projektantki wnętrz. Macie dane kontaktowe tu magdagalach/pl/kontakt/ To projektantka z długoletnim doświadczniem. Ma wiele ciekawych propozycji na projektowanie wnętrz domow, mieszkań a też biur. Można sie umówić na spotkanie w biurze. Lub skontaktować się telefonicznie lub umówić spotkane video poprzez Google Meet.

klops
Posty: 151
Rejestracja: czw paź 01, 2020 2:13 pm

Re: Projektowanie wnętrz

Post autor: klops »

Jeśli chodzi o pomysły na wyposażenie łazienki to polecam także rozejrzeć się w sieci. Warto regularnie zaglądać na blogi takie jak italiacc/pl/gdzie-powinno-sie-umieszczac-wieszaki-na-reczniki/ . To tak naprawdę kopalnia inspiracji dlatego zachęcam do lektury.

rozumna
Posty: 62
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:35 pm

Re: Projektowanie wnętrz

Post autor: rozumna »

Osobiście wolę zlecić takie prace fachowcom https://projektowanie-wnetrz-online.pl/ ... je/kuchnia . Architekt najlepiej będzie wiedział, co gdzie ustawić i jak zaaranżować. Projekty mają bardzo ładne i oryginalne. A jak Wam się one podobają?

ODPOWIEDZ