sprzątanie

Bogdan
Posty: 261
Rejestracja: śr mar 03, 2021 2:39 pm

sprzątanie

Post autor: Bogdan »

Co do sprzątania to warto kupić roombę. Część z nas jest zapracowana i ma tak mało czasu, odkurzanie jest dosyć czasochłonne, a dzięki roombie można ten czas na odkurzanie przeznaczyć na coś miłego

weronika
Posty: 323
Rejestracja: sob cze 13, 2020 11:05 am

Re: sprzątanie

Post autor: weronika »

Ja mogę sprzątać, odkurzać, myć okna itp, obym tylko nie musiała prasować męskich koszul czy spodni od garnituru. Nie cierpię tego zajęcia. A że na wszystko jest sposób, to znalazlam tą pralnię tu pralnia-warszawianka/pl/ Dzwonię, umawiamy się na termin, pranie jest odebrane z mieszkania. I o nic się nie muszę martwić. Pranie jest czyściutkie, paachnące i co ważniejsze elegancko wyprasowane.

Awatar użytkownika
nowinkan
Posty: 484
Rejestracja: pn sie 12, 2019 6:07 pm

Re: sprzątanie

Post autor: nowinkan »

A może jakiś porządny robot sprzątający? Moim zdaniem to może być naprawdę strzał w dziesiątkę. Co byście powiedzieli np. o czymś takim https://www.sferis.pl/robot-sprzatajacy ... y--p606247
(...) na starość ludzie głupieją

pakerka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:42 pm

Re: sprzątanie

Post autor: pakerka »

kupiłam sobie teraz nową suszarke rozkładaną na pranie, znalazłam w carrefour niedrogą i solidną od Leifheit, zapłacilam 99 zł, wygląda super solidnie, mozna sporo na nią napakować

księżna
Posty: 145
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:13 pm

Re: sprzątanie

Post autor: księżna »

Warto też poważnie pomyśleć o tym, aby kupić sobie profesjonalny sprzęt do sprzątania. To z pewnością ułatwi Wam sprawę. Bardzo duży wybór takich urządzeń i akcesoriów znajdziecie tutaj: erpixkarcher24/pl/121-chemia . Warto rzucić okiem.

dominika99
Posty: 53
Rejestracja: wt paź 27, 2020 6:55 pm

Re: sprzątanie

Post autor: dominika99 »

W przypadku szyb niekiedy zwykłe mycie nie pomaga. Jeśli są porysowane, matowe lub mocno zabrudzone najlepszym wyjściem będzie ich polerowanie. Odezwijcie się do nich clearview/pl/. Firma specjalizuje się w tym temacie. Prace wykonują w różnych miastach. Także na wysokościach. I to bez konieczności wyciągania ich z ram.

weronika
Posty: 323
Rejestracja: sob cze 13, 2020 11:05 am

Re: sprzątanie

Post autor: weronika »

My by utrzymać porzadek w firmie korzystamy z tej oferty tu esilver.eu/ W tym sklepie dostaniecie sprzęt do sprzatania, środki czystości, dezynfekcji. Jest tu też duży wybór akcesoriów np kosze na śmieci, worki, wycieraczki itp. To bardzo dobrze zaopatrzony sklep z dobrymi cenami.

continued
Posty: 28
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:38 pm

Re: sprzątanie

Post autor: continued »

Jestem właścicielką dużego marketu chemicznego w naszym miasteczku - w większości sprzedajemy produkty do prania, odplamiacze, a także szampony. Chemikalia tego typu kupujemy z hurtowni chemicznej roem/pl/ - powiem wam, że współpraca jest bardzo owocna i hurtownia zaoferowała nam wyjątkowo niskie ceny za środki czystości.

Bianka
Posty: 298
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:42 pm

Re: sprzątanie

Post autor: Bianka »

Ja najbardziej nie lubie sprzątania kuchni. Na szczęscie niedawno kupiliśy zmywarkę i to mi w dużej mierze ułatwia sprzątanie. A ostatnio trafiłam na taką ofertę tu bee/pl/11665-tabletki-i-kapsulki-do-zmywarek Tabletki i kapsułki do zmywarek. Produkty ekologiczne i nieszkodzące środowisku. Może i was zainteresuje ta propozycja.

Awatar użytkownika
nowinkan
Posty: 484
Rejestracja: pn sie 12, 2019 6:07 pm

Re: sprzątanie

Post autor: nowinkan »

Osobiście nie wyobrażam sobie sprzątania bez takich rozwiązań jak https://sklep.sternapolska.pl/kategoria ... mu/hizero/ . Jest to zdecydowane ułatwienie sobie codziennego życia bez wydawania majątku. Cena jest bardzo niska jak za takie coś. Przynajmniej w porównaniu do konkurencji. A co do jakości to podobno nie można im nic zarzucić.
(...) na starość ludzie głupieją

ODPOWIEDZ