Olejki CBD

Awatar użytkownika
malojlo
Posty: 274
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Olejki CBD

Post autor: malojlo »

Siemka! Zastanawiam się ostatnio nad kupieniem olejku CBD. Szukam naprawdę ciekawej i atrakcyjnej oferty. Macie może jakieś propozycje? Wczoraj w internecie wpadłem na taki sklep https://hempmont.pl/kategoria-produktu/olejki-cbd/ . Może ktoś z was z niego korzystał? Warto coś u nich zamówić? Koniecznie dajcie znać, dzięki za pomoc!
Jeśli myślisz, że jesteś zbyt mały, aby mieć wpływ na świat, spróbuj zasnąć w jednym pokoju z komarem.

Dorota
Posty: 226
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 11:01 am

Re: Olejki CBD

Post autor: Dorota »

A czy ktoś z Was zamawiał może kiedyś takie olejki CBD w sklepie internetowym hempking.eu/pl/olej-cbd/? Na jakie konkretnie się zdecydowaliście? Bo ja widziałam, że są tam do wyboru różne stężenia takich olejków... jak sądzicie, czy olejek o stężeniu 5% będzie dobry na początek?

weronika
Posty: 323
Rejestracja: sob cze 13, 2020 11:05 am

Re: Olejki CBD

Post autor: weronika »

Olejki CBD można zamówić bezpośrednio u producenta Green Cross. Wszystkie dane kontaktowe znajdziecie w tym artykule tu greencross/pl/ . Ja polecam wam przeczytanie tego artykułu. Ja z niego dowiedziałam sie o wplywie oleju CBD na nasze zdrowie, a też i urodę. Bardzo dobrze napisany artykuł, zrozumiały i zawierający istotne informacje.

seena
Posty: 144
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:20 am

Re: Olejki CBD

Post autor: seena »

Jest jeszcze coś takiego jak olejki cbg cannabilove/pl/produkty/olejek-cbg/ . Czy Wam wydaje się, że mogę właśnie z tym zacząć? Fajny plan na początek?

karokarolina
Posty: 128
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:13 am

Re: Olejki CBD

Post autor: karokarolina »

Polecam olejek CBD od Alba Hemp, który możecie znaleźć na bit.ly/olejki_cbd_albahemp ;) Nie byłam do końca przekonana, jeśli chodzi o działanie olejków, ale zdecydowałam się po dobrych opiniach i tym, że po długim stosowaniu w końcu się wysypiam i mam znacznie lepszy humor!

ODPOWIEDZ