Prezent dla dziecka

Awatar użytkownika
Ialie59

Prezent dla dziecka

Post autor: Ialie59 »

Cześć! Zastanawiam się nad kupieniem prezentu dla dziecka mojej przyjaciółki, jednak nie wiem do końca na co się zdecydować. Dużo myślałem nad kupieniem zestawu lekarza https://www.landtoys.pl/pl/c/Zestaw-lekarza/383 . Myślicie, że to dobry pomysł? Z tego co widzę to na tej stronie oferują kilka zestawów w bardzo dobrej cenie. Warto się skusić?
W miłości, na wojnie i w korkach lotniczych wszystkie chwyty są dozwolone.

Katerina

Re: Prezent dla dziecka

Post autor: Katerina »

Niestety nie wiem, w jakim wieku jest dziecko, ale jeśli miałabym wybierać dla swoich to z pewnością zamówiłabym coś z tej strony juniora/pl/pomoce-dydaktyczne-przedszkole-c-77.html . Po prostu ta wiedza, którą otrzymują w przedszkolu to dla nich zbyt mało i jeszcze chcą sobie ćwiczyć pisanie i czytanie w domu. Te pomoce dydaktyczne są bardzo ładne, kolorowe i w dobrych cenach.

gaja

Post autor: gaja »

Ja myśle o zamówieniu dla dzieci xiaomi mi band 4. Czytałam na temat tego zegarka tutaj magazyn.ceneo/pl/artykuly/xiaomi-mi-band-4-dane-techniczne i pomyślałam, ze będzie to świetny prezent dla dzieci. Czy wasze pociechy mają smartwatche? Jak się sprawdzają? Mi zależy na tym by móc w każdej chwili zadzwonić do dziecka.

Lilka

Post autor: Lilka »

Wszystko zależy od tego co lubi Twoje dziecko. Moja córka uwielbia wcielać się w postaci z bajek i odgrywać różne scenki z nich. Czasem zamawiam jej ze strony hopki/pl/35-peruki stroje i peruki . Mają fajny asortyment nie tylko strojów na zabawy czy karnawał ale również bardzo fajne piżamki

weronika

Post autor: weronika »

Jeśli wasze dziecko jest nastolatkiem, to niech przeczyta tą książkę taniaksiazka/pl/przemoc-podrecznik-przetrwania-dla-nastolatkow-szkola-internet-rowiesnicy-aija-mayrock-p-1345890.html Autorka sama była prześladowania. I to zmotywowało ją do napisania ksiązki - poradnika dla osób które zmagają się z przemocą w szkole i poza nią.
Ta książka też może być dobrym prezentem.

księżna

Post autor: księżna »

Ostatnio bardzo modne wśród dzieci i młodzieży są także hulajnogi elektryczne. Może warto więc pomyśleć o czymś takim? Zobaczcie sami, co do zaoferowania ma polska firma Manta: manta/com/pl/product/msb002/ .

karawana

Post autor: karawana »

Moim zdaniem sprawdzonym prezentem jest pluszak.Sprawdzają się pluszaki zwierzaki czyli pieski,kotki,sowy,króliczki.każde dziecko bez względu na wiek,ucieszy się z przytulanki ręcznie szytej,delikatnej i miłej w dotyku.Poza tym wchodząc na stronę Galerii Bukowski,czytając bloga,można poznać kilka wskazówek dotyczących tego,jak wybierać przytulanki dla naszych pociech galeriabukowski/pl/pl/blog/Przytulanka-do-spania-jaka-wybrac-i-czym-sie-kierowac/4

dominika99

Post autor: dominika99 »

W każdym pokoju malucha powinna znaleźć się miarka, dzięki której dziecko codziennie będzie mogło sprawdzić, ile urosło w ciągu nocy. Takie miarki znajdziecie tutaj mebleimaterace/pl/c/akcesoria-do-wnetrz/miarki-dla-dzieci/ . Myślę, że może to być też fajny prezent na święta, każde dziecko się ucieszy. Miarka ma kształt zwierząt, idealnie wkomponuje się w wystrój każdego dziecięcego pokoju.

Bianka

Post autor: Bianka »

Mój syn ostatnio stwierdził że chciał by dostać w prezencie ładne, modne okulary przeciwsłoneczne. Znalazłam dla niego taką ofertę tu iokulary/pl/product-pol-45798-Okulary-Przeciwsloneczne-Ray-Ban-Junior-RJ-9056S-188-80.html Okulary znanej marki. Eleganckie, lekkie z tworzywa sztucznego. Oprawki w kształcie prostokątnym - będą pasować do jego rysów twarzy. Z gwarancją na 24 m-ce i w przyzwoitej cenie.

Bogdan

Post autor: Bogdan »

Dobrym prezentem dla dziecka będą okulary przeciwsłoneczne - zobaczcie jakie ja wybrałem tu https://eyewear24.net/product-pol-38271 ... 056-C.html To markowe okulary w dobrej cenie. Dzieci lubia takie prezenty, a my robiąc taką niespodziankę dziecku, dbamy o jego wzrok.

ODPOWIEDZ