szkolenia a hobby

księżna
Posty: 145
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:13 pm

Re: szkolenia a hobby

Post autor: księżna »

Różne szkolenia są dostępne na rynku i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Ciekawą opcją są na przykład szkolenia żeglarskie. Na stronie Fair Winds fairwinds/pl/certyfikat-src-jak-uzyskac-go-najszybciej/ znajdziecie więcej informacji na ten temat.

Awatar użytkownika
nowinkan
Posty: 484
Rejestracja: pn sie 12, 2019 6:07 pm

Re: szkolenia a hobby

Post autor: nowinkan »

Moim Hobby jest taniec - w każdy weekend chodzę do lokalnego centrum kultury na zajęcia. W artykule https://sexactive.pl/stargard/stargardz ... um-kultury opisano również pozostałe zajęcia, które są tutaj organizowane - może znajdziecie coś dla siebie.
(...) na starość ludzie głupieją

gaja
Posty: 180
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:13 pm

Re: szkolenia a hobby

Post autor: gaja »

Zobacz sobie też deski na wode. Myślę, że warto zabrać taką deskę ze sobą :) My z mężem mamy dwie i były z nami w Chorwacji w tym roku. Pływanie na nich to świetna zabawa. W nowym roku chyba dokupimy do nich wiosła.

klops
Posty: 151
Rejestracja: czw paź 01, 2020 2:13 pm

Re: szkolenia a hobby

Post autor: klops »

Warto też pomyśleć o tym, aby rozpocząć pracę związaną z naszym hobby. Co powiecie na przykład na taki kurs adr: kursadr.lublin/pl/? Warto się zainteresować tego typu szkoleniem i nabywaniem nowych umiejętności.

krasnoludka
Posty: 133
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:11 pm

Re: szkolenia a hobby

Post autor: krasnoludka »

Często jedno z drugim jest połączone, ale prawda jest taka, że czasem nawet nie wiemy, co zrobić, żeby móc się szkolić. A czasem po prostu środków nam do tego brak. Stąd uważam, że warto sprawdzać chociażby takie sprawy jak zbiórki opisane tu dotuje/pl/s/jak-zorganizowac-zbiorke-pieniedzy-w-internecie.

karokarolina
Posty: 128
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:13 am

Re: szkolenia a hobby

Post autor: karokarolina »

Moim hobby jest nauka języków obcych. W jego realizacji pomaga mi szkoła językowa profi-lingua/pl/. Mogę polecić z czystym sumieniem - moim zdaniem są najlepsi na rynku. Ukończyłam ostatnio kurs hiszpańskiego. Nauczyłam się płynnie mówić, bariera językowa dla mnie nie istnieje. Od początku prowadzący kładł nacisk na mowę. Dla mnie było to bardzo ważne. Na zajęciach nie można się nudzić.

Rikcoo
Posty: 38
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:50 pm

Re: szkolenia a hobby

Post autor: Rikcoo »

Ja uważam że hobby powinno być rozrywką i nie musi być zawsze związane z naszym rozwojem. Fajnie jak tak jest ale nie musi. Bardzo lubię oglądać dokumenty. na netflix potecam wam teraz ten detektywi.net/oszust-z-tindera-prawdziwa-historia-netflix/ To nowość. Można się sporo dowiedzieć o przebiegłości w sieci.

księżna
Posty: 145
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:13 pm

Re: szkolenia a hobby

Post autor: księżna »

Różne szkolenia dostępne są na rynku i warto się nimi zainteresować. Polecam także poczytać co to jest agile: rosieksolutions/pl/szkolenia/ . Może akurat w Waszej firmie ona się przyda.

continued
Posty: 28
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:38 pm

Re: szkolenia a hobby

Post autor: continued »

Hobbystycznie tworzę strony internetowe, dokładnie mam na ten moment dwa portale - bukmacherski i kulinarny. Na każdym portalu mam mnóstwo czytelników. Niedawno wygasły mi certyfikaty SSL na obu stronach i szukałam tańszej opcji. Na mhw/pl/ssl znalazłam tanie certyfikaty SSL i przy okazji ciekawszą ofertę hostingu niż miałam dotychczas. Po krótkim namyśle przeniosłam swoje strony na hosting od mhw i odnowiłam certyfikaty. Dopiero teraz zrozumiałam co to jest stabilny hosting.

ODPOWIEDZ