Alkoholizm

Lilka

Alkoholizm

Post autor: Lilka »

Cześć kochani, mam nadzieję że mi jakoś pomożecie. Mój ojciec jest alkoholikiem już od wielu lat ale w tym roku przelała się czara goryczy i mama postanowiła że jeżeli ojciec nie podejmie leczenia to wniesie sprawę o rozwód. Znalazłam ośrodek w którym leczone są uzależnienia od alkoholu i jest nim ośrodek Forest. Ale jak przekonać ojca do podjęcia leczenia? Nie chce żeby rodzicie się rozstawali :(

continued

Re: Alkoholizm

Post autor: continued »

Mój mąż jest uzależniony od alkoholu - w związku z tym bardzo często przejawia objawy agresji. Niestety, nie chce się leczyć, dlatego będę musiała wystąpić o rozwód. Poszukuję doświadczonego adwokata w podobnych sprawach i zastanawiam się, żeby skontaktować się z adwokat adwokatkaczorowska/pl/ - z tego co czytałam, to ma bardzo duże doświadczenie w sprawach alimentacyjnych. Korzystaliście kiedyś z jej usług i moglibyście się wypowiedzieć na jej temat? Będę bardzo wdzięczna za waszą pomoc!

klops

Post autor: klops »

A czy wiecie jakie są objawy zatrucia metanolem? Polecam Wam lekturę tego artykułu: nowafarmacja/pl/blog/zatrucie-metanolem-alkoholem-metylowym-objawy-i-leczenie . Takie zatrucie może doprowadzić człowieka nawet do śmierci.

rozumna

Post autor: rozumna »

Nie jestem pewna, czy taki szantaż emocjonalny coś pomoże. Najlepiej próbować namówić po dobroci. Choć rozumiem, że to jest bardzo trudne. Najlepiej wejść na taką stronę z rankingiem różnych ośrodków https://osrodkiterapii.pl/ . Są tu bardzo ciekawie opisane i umieszczone są też rzetelne opinie.

Katerina

Post autor: Katerina »

To faktycznie przykra sytuacja ale rozumiem, że Twoja mama też już nie wytrzymuje i jakoś chce doprowadzić ojca do porządku. Może spróbujcie też z ośrodkiem terapii Kryształowy Płomyk. Podopieczni bardzo chwalą sobie tą placówkę medyczną, a personel jest niezwykle przyjazny i wspierający.

ODPOWIEDZ