Fajne ciuchy

pakerka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:42 pm

Fajne ciuchy

Post autor: pakerka »

Miałam w plamach wymianę delikatną mojej garderoby i zastanawiam sie co kupić. Przeglądałam kilka modowych stron by wiedzieć gdzie czerpać inspiracje. Ostatnio zaglądałam tutaj mybaze/com/pl/kobieta/poradnik/mohito-co-to-za-marka-jakie-sukienki-bluzki-i-swetry-znajdziesz-w-kolekcji-polskiej-sieciowki/ i znalazłam wiele fajnych rzeczy,

Bianka
Posty: 298
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:42 pm

Re: Fajne ciuchy

Post autor: Bianka »

Nie wiem jak wy ale ja lubię sukienki w kolorze czarnym. bardzo fajną ofertę znalazłam tu selfieroom/pl/sukienkiczarne Bardzo eleganckie sukienki krótkie i długie. Czarny to uniwersalny i zawsze modny kolor. Zobaczcie te propozycje.

weronika
Posty: 323
Rejestracja: sob cze 13, 2020 11:05 am

Re: Fajne ciuchy

Post autor: weronika »

Ja dość długo szukałam sukienki na wesele Wreszcie trafiłam na bardzo elegancka sukienkę asymetryczną z przedłużanym tyłem Bajla w kolorze białym. Bardzo mi się spodobała. I co dla mnie ważne ma niską cenę.

Kejti
Posty: 121
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:46 pm

Re: Fajne ciuchy

Post autor: Kejti »

Mamy lato więc moim zdaniem warto postawić na sukienki. Są bardzo kobiece, a do tego wygodne. Piękne modele można kupić na przykład tutaj pantofelek24/pl/pol_m_Moda-i-dodatki_Sukienki-spodnice-1071.html . Zwiewne, stylowe, idealne na co dzień, na randkę czy wyjście w przyjaciółki. Do takiej sukienki warto dobrać odpowiednie dodatki - buty, torebka, biżuteria.

Ushatek
Posty: 121
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:04 pm

Re: Fajne ciuchy

Post autor: Ushatek »

Wg mnie ubranie powinno być przede wszystkim wygodne i komfortowe. Dlatego lubię zimą czy jesienią "oversizy", a latem - topy czy t-shirty damskie. Szukam inspiracji w internecie i natrafiłam na stronę sklepu Mohito (pewnie kojarzycie, prawda): mohito/com/pl/pl/ubrania/t-shirty-topy i to był strzał w dziesiątkę! Powiem Wam, że nie spodziewałam się, że takie "góry" będą pasować do spódnic!

Bogdan
Posty: 261
Rejestracja: śr mar 03, 2021 2:39 pm

Re: Fajne ciuchy

Post autor: Bogdan »

Moja żona ostatnio mi pokazała ofertę damskich płaszczy wiosennych. Zobaczcie tu salme/pl/pol_m_Plaszcze-wiosenne-183.html Muszę przyznać że to bardzo eleganckie płaszcze. Mojej żonie spodobał się płaszcz Sandra w kolorze beżowym. Jest to płaszcz krótki nieocieplany. Żona ma rację - to płaszcz nie tylko na wiosnę ale też i na jesień. Tę propozycję warto sprawdzić.

karokarolina
Posty: 128
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:13 am

Re: Fajne ciuchy

Post autor: karokarolina »

Ja lubię markowe ubrania dlatego często robię zakupy w sklepie Pepegi pepegi.eu/pl/producers/vans-1538575102.html. Jest on idealny dla osób ceniących sobie jakość i niskie ceny :D

ODPOWIEDZ