Wypadanie włosów z powodu narkozy

trs
Posty: 13
Rejestracja: czw sie 06, 2020 9:54 am

Wypadanie włosów z powodu narkozy

Post autor: trs »

Czy z powodu narkozy mogą wypadać włosy? Spotkałam się ostatnio z taką opinia i zastanawiam się czy jest to prawda czy nie ?

Bolide
Posty: 13
Rejestracja: czw sie 06, 2020 8:29 am

Re: Wypadanie włosów z powodu narkozy

Post autor: Bolide »

W moim przypadku niestety okazało się to prawdą.... Zdobyłam jako takie doświadczenie jeśli chodzi o narkozy (5 operacji w przeciągu 3 lat) i niestety, z przykrością stwierdzam, że przez te 3 lata straciłam jakoś 1/3 włosów z głowy :(
Pomimo tego, że ostatnią operację miałam jakoś pół roku temu, to i tak jeszcze mi się nie zregenerowały i są baaardzo słabe.

Aktualnie jednak używam tej serii kosmetyków: delpos/pl/ I widzę u siebie pewną poprawę stanu włosów. LIcze bardzo na to, ze włosy ponownie odrosną, szczególnie, ze wzmocnią się cebulki włosowe.

gaja
Posty: 180
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:13 pm

Re: Wypadanie włosów z powodu narkozy

Post autor: gaja »

Wypadanie włosów potrafi nieźle zdołować. Oczywiście polecam badania, zmianę diety i odpowiednie leki jeśli będzie trzeba. Póki co musisz zaakceptować stan swoich włosów lub kupić perukę - perukisklep/pl/peruki-naturalne Według mnie peruka to bardzo fajna opcja, z której warto skorzystać.

narcyz
Posty: 51
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:16 am

Re: Wypadanie włosów z powodu narkozy

Post autor: narcyz »

Powodów wypadania włosów jest wiele. Wiadomo, że każdego dnia gubimy sporo włosów. Jeśli jednak widzimy, że jest ich więcej niż ok. 100, to faktycznie pojawia się problem. Prawda jest taka, że nadmierne wypadanie włosów może mieć różne podłoże. Warto na pewno znaleźć przyczynę, ale nie zawsze się da. Można jednak skutecznie z tym walczyć i ograniczyć wypadanie. Poczytajcie sobie na ten temat. Sposobów jest wiele.

weronika
Posty: 323
Rejestracja: sob cze 13, 2020 11:05 am

Re: Wypadanie włosów z powodu narkozy

Post autor: weronika »

Słyszałam ze na wypadające włosy dobrze działa olej np ten bee/pl/9117-olej-lniany Wystraczy w dłoniach rozetrzeć z 5 lyżek oleju i nanieść na włosy. Wzmocni on włosy i nada im blasku. Można też go stosować na skórę. Nie wspomnę już o walorach odżywczych ważnych dla naszego zdrowia jakie zawiera olej lniany. Przeczytajcie sami.

Lilka
Posty: 61
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 4:53 pm

Re: Wypadanie włosów z powodu narkozy

Post autor: Lilka »

Każde osłabienie organizmów, wahania hormonalne itp mogą przyczyniać się do wypadania włosów. Ja miałam spore problemy, schudłam 20 kilogramów i moje włosy wypadały jak szalone. Koleżanka poleciła mi peptydową terapię włosów DR.CYJ Hair Filler w kn-estetic/pl/zabiegi/dr-cyj/ . Mam nadzieję, że po tym zabiegi wszystko wróci do normy

vizzka
Posty: 57
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:58 am

Re: Wypadanie włosów z powodu narkozy

Post autor: vizzka »

Pewnie, ze narkoza może osłabić kondycję naszych włosów. Podobnie jest ze sterydami... osoby, które je przyjmują muszą się liczyć z tym, ze będzie to miało bardzo negatywny wpływ na ich zdrowie, także na włosy. Jeśli chcecie poczytać więcej na ten temat to warto zajrzeć tu drturowski/pl/pl/blog/sterydy-a-lysienie/. Mnóstwo rzetelnych informacji związanych z tematem dbania o włosy czy możliwych przyczyn ich złej kondycji.

gaja
Posty: 180
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:13 pm

Re: Wypadanie włosów z powodu narkozy

Post autor: gaja »

Nigdy nie słyszałam o tym, że narkoza osłabia włosy, ale może faktycznie tak jest... Jeśli chcesz wzmocnić swoje włosy polecam kosmetyki do włosów z madlensklep/pl/pol_m_PIELEGNACJA_Wlosy-1047.html To drogeria internetowa z bardzo rozbudowaną ofertą. Znajdziesz tam kosmetyki naturalne z bardzo dobrym składem.

Kejti
Posty: 121
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:46 pm

Re: Wypadanie włosów z powodu narkozy

Post autor: Kejti »

Może się tak zdarzyć, ale przyczyny wypadania włosów mogą być różne. Warto skonsultować się z lekarzem - znaleźć powód wypadania i go wyeliminować. A w czasie terapii zawsze można postawić na perukę. Są sklepy jak ten perukikrakow/pl/peruki-kielce/ , gdzie wybór peruk jest ogromny. Można też liczyć na fachową poradę w zakresie dobory peruki. Moim zdaniem to dobre rozwiązanie.

Kejti
Posty: 121
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:46 pm

Re: Wypadanie włosów z powodu narkozy

Post autor: Kejti »

Niestety takie mogą być efekty narkozy. To minie, ale warto w tym okresie szczególnie zadbać o włosy. Jest na rynku marka Alterna, która specjalizuje się w kosmetykach do włosów. Mają w ofercie pasty, kremy, szampony, lakiery, odżywki. Przeznaczone do różnego typu włosów. Ich produkty kupisz tu na przykład bellita/pl/alterna . Sprawdź, bo z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

ODPOWIEDZ