Medycyna estetyczna

krasnoludka

Medycyna estetyczna

Post autor: krasnoludka »

Cześć, mam pytanie. Czy ktoś z Was próbował takiego m-clinic.eu/oferta/medycyna-estetyczna zabiegu ? W sensie jakiegokolwiek w tej klinice mClinic? Pytam, ponieważ się waham, jak to będzie wyglądało i tak dalej. Czy mi się to naprawdę sprawdzi. Chętnie powalczyłabym z podwójnym podbródkiem po prostu.

Danon

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Danon »

Zabieg nićmi liftingującymi pdo ostatnio daje świetne efekty i firmą polecaną w branży jest mcfb/pl To sprawdzone produkty od profesjonalnych producentów.

vizzka

Post autor: vizzka »

Medycyna estetyczna daje ogrom możliwości i moim zdaniem warto z nich korzystać :) jeśli jesteście młodymi mamami i nie jesteście do końca zadowolone z aktualnego wyglądu Waszego brzucha to warto zapoznać się z tym wpisem lipoline/pl/plaski-brzuch-po-ciazy-challenge-mlodej-mamy/. Sama zdecydowałam się jakiś czas temu na zabieg liposukcji laserowej i jestem zachwycona efektami :)

dzoan

Post autor: dzoan »

Jeżeli widzimy jakieś zmiany i chcielibyśmy je poprawić to takie zabiegi są wskazane, ale z głową to robić, nie jak niektórzy idą do salonu piekności po to by sobie zrobić zabieg chociaż nie muszą, ja zeby zadbać o siebie planuje kupić ręczny masażer do ciała https://beautifly.eu/kategoria/masazery/ warto mieć takie urządzenie w domu :)

Awatar użytkownika
malojlo

Post autor: malojlo »

Mam problem ze swoją skórą - posiadam bardzo dużo otwartych i popękanych naczyń krwionośnych, przez to nie wygląda to najlepiej. Postanowiłam umówić się za zabieg radiotermolizy w salonie https://coco-time.pl/termocell/ - efekty widać od razu, jednak muszę teraz uważać, aby nie narazić się na nadmierne promieniowanie słoneczne.
Jeśli myślisz, że jesteś zbyt mały, aby mieć wpływ na świat, spróbuj zasnąć w jednym pokoju z komarem.

pinki

Post autor: pinki »

myslę, ze takie zabiwgi są coraz bardziej popularne :) ja znalazłam jeszcze klinikę, w której ceny są naprawdę konkurencyjne. mam tu konkretnie na myśli Magiczną Klinikę :) ja akurat chodzę do nich we Wrocławiu ale wiem, ze można się też z nimi umówić w innych miastach w Polsce :)

gaja

Post autor: gaja »

Znacie jetsetspa w Warszawie? Ja dzisiaj trafiłam na ich oferte i zastanawiam się nad umówieniem się m.in na mezoterapię. Myślę, że już jest odpowiedni czas na takie zabieg w moim przypadku.

ODPOWIEDZ