Permanentne kreski rozcieniowanie makijaż

Wunder
Posty: 5
Rejestracja: wt cze 23, 2020 8:24 pm

Permanentne kreski rozcieniowanie makijaż

Post autor: Wunder »

Permanentne kreski rozcieniowanie makijaż Permanentne kreski rozcieniowane łączą zmysłowość z elegancją. Ten wyrafinowany LOOK to efekt przyciemnionej kreski oraz „roztarcia” w zewnętrznym kąciku powieki, w taki sposób by imitował subtelny cień – przypominający smoky eye.

pinki
Posty: 76
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:04 pm

Re: Permanentne kreski rozcieniowanie makijaż

Post autor: pinki »

Makijaż permanentny jest świetny :) Ja sama zrobiłam sobie takie kreski jakiś rok temu a na początku września idę znów , tym razem na brwi. Jeśli chodzi o salon to z całego serducha polecam Jest Pięknie i Dominikę Kossakowską ( Warszawa) :) Najlepsza z najlepszych! Potrafi idealnie dobrać metodę, kształt i kolor.

vizzka
Posty: 57
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:58 am

Re: Permanentne kreski rozcieniowanie makijaż

Post autor: vizzka »

pinki Dominika to jedna z lepszych linergistek w Warszawie, zgadzam się :) i ja i moje przyjaciółki też robiłyśmy u niej makijaż trwały, wyszło super - najlepiej <3

rozumna
Posty: 62
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:35 pm

Re: Permanentne kreski rozcieniowanie makijaż

Post autor: rozumna »

Musi ciekawie wyglądać taki makijaż, ale nie wiem, czy chciałabym właśnie taki mieć na stałe. Lubię używać różnych kosmetyków do makijażu i szczerze przyznam, że wolę robić to sama. Dowiedziałam się, że rewelacyjne produkty są dostępne w ofercie tej drogerii perfumesco/pl/naturalne-kosmetyki-do-makijazu . Zastanawiam się co mogłabym sobie kupić i co jest mi najbardziej teraz potrzebne. Może zamówię róż mineralny i puder ryżowy?

Eurydyka22
Posty: 33
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:54 pm

Re: Permanentne kreski rozcieniowanie makijaż

Post autor: Eurydyka22 »

Taka kreska to na pewno znaczne ułatwienie przy wykonywaniu codziennego makijażu. Sama jednak wolę malować się codziennie inaczej. Wystarczą do tego wysokiej jakości kosmetyki do makijaż u - drogeria/pl/anastasia-beverly-hills i można każdego dnia eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Dlatego zawsze i do pracy i na większe wyjścia sama sobie robię makijaż i moja kolekcja kosmetyków stale się powiększa :)

Bielawa
Posty: 18
Rejestracja: czw lis 26, 2020 11:57 am

Re: Permanentne kreski rozcieniowanie makijaż

Post autor: Bielawa »

Całkowicie się zgadzam

Lilka
Posty: 61
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 4:53 pm

Re: Permanentne kreski rozcieniowanie makijaż

Post autor: Lilka »

Makijaż permanentny jest super rozwiązaniem w moim przypadku bo nie muszę tracić czasu na malowanie. Kresek nigdy nie umiałam zrobić idealnie ale dzięki medestetic/com/pl/makijaz-permanentny/ mam problem z głowy bo są wykonane perfekcyjnie,

gaja
Posty: 180
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:13 pm

Re: Permanentne kreski rozcieniowanie makijaż

Post autor: gaja »

Ja uważam, że makijaż Świdnik jest najlepszy! Zawsze gdy mam jakieś wyjście idę tam na makijaż. Na makijaż permanentny się nie zdecyduję, bo boję się, ze źle wyjdzie a niestety usunięcie go nie jest takie łatwe.

księżna
Posty: 145
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:13 pm

Re: Permanentne kreski rozcieniowanie makijaż

Post autor: księżna »

Więcej o makijażu permanentnym poczytacie sobie w tym artykule: nowafarmacja/pl/blog/makijaz-permanentny-co-to-jest-jak-dlugo-sie-utrzymuje-i-jakie-sa-przeciwwskazania . Moim zdaniem taki makijaż to super opcja. Coraz więcej kobiet się na niego decyduje.

dominika99
Posty: 53
Rejestracja: wt paź 27, 2020 6:55 pm

Re: Permanentne kreski rozcieniowanie makijaż

Post autor: dominika99 »

Jeśli nie chcesz mieć problemów z kreską, to lepszą opcją będzie makijaż permanentny w Białymstoku. Tutaj możesz o nim poczytać drstawowska/pl/makijaz-permanentny-bialystok,138.html . Ten instytut ma duże doświadczenie w tej kwestii. W ten sposób zyskasz równe i naturalnie wyglądające brwi, a dodatkowo nie będziesz tracić czasu na codzienny makijaż. Zaoszczędzisz czas, także warto o tym pomyśleć.

ODPOWIEDZ