Dbanie o nas

pakerka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:42 pm

Dbanie o nas

Post autor: pakerka »

Według mnie warto zerknąć na portal My-V . Tam znajdziesz wiele dobrych porad dla kobiet. Sama nie wiedziałam momentami jak poradzic sobie z różnymi problemami i gdzie szukać pomocy, na szczęście tam udało mi się znaleźć dobre porady.

gaduła
Posty: 31
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:47 pm

Re: Dbanie o nas

Post autor: gaduła »

Każdy człowiek dba o siebie codziennie jak tylko potrafi najlepiej.Jedni zdrowo się odżywiają,inni dokształcają, a jeszcze inni stawiają na sport i aktywny tryb życia.Chcąc żyć zdrowo,być długo aktywnym człowiekiem,warto mieć pod ręka kilka gadżetów,mogą to być hantle ceneo/pl/Hantle rowerki stacjonarne,piłki do ćwiczeń ,maty,wszystko to sprawi,że łatwiej nam będzie podjąć wyzwanie i rozpocząć ćwiczenia we własnym domu.

deborah
Posty: 554
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:14 pm

Re: Dbanie o nas

Post autor: deborah »

Jeżeli chodzi o porady kosmetyczne to polecam pielęgnacja ciała blog, na którym znajdują się również wpisy odnośnie pielęgnacji włosów, twarzy czy paznokci. Portal ten to skarbnica inspiracji dla każdej kobiety, której zależy na pięknym i zdrowym wyglądzie. Jeżeli szukacie porad oraz wskazówek urodowych to polecam zerknąć.

karawana
Posty: 49
Rejestracja: sob lis 14, 2020 1:27 pm

Re: Dbanie o nas

Post autor: karawana »

W dzisiejszych czasach ,kiedy to każdy z nas gdzieś pędzi, gdzieś się spieszy nie mamy zbyt wiele czasu na porządne i kompleksowe zadbanie o swoje ciało,włosy i paznokcie.By temu zaradzić,warto zacząć stosować suplementy diety zwane nutrikosmetykami.Działają one na organizm od środka,bogate są w witaminy A,E,C oraz B,wzmacniają naczynia krwionośne i każdego dnia sprawiają,że wyglądamy zdrowo,młodo i mamy sporo energii.By dowiedzieć się nieco więcej na ich temat,warto poczytać artykuł tantus/pl/jak-dzialaja-nutrikosmetyki/

anya
Posty: 196
Rejestracja: wt maja 19, 2020 6:21 pm

Re: Dbanie o nas

Post autor: anya »

Oczywiście, że trzeba o siebie dbać... Nie tylko tak zdrowotnie, ale też higienicznie. Nie trudno w końcu złapać jakieś zapalenia, wirusy, hemorodiy. Problemy mogą być najróżniejsze, a grunt to też wiedzieć jak leczyć je... Przykładowo tutaj konopne24/pl/hemofit-zel-na-hemoroidy-kora-debu-z-rokitnikiem-100ml bardzo dobra jest kora dębu z rokitnikiem hemofit żel 100ml na hemoroidy.

gaja
Posty: 180
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:13 pm

Re: Dbanie o nas

Post autor: gaja »

Ja lubię o siebie dbać. Ostatnio trafiłam na manicure Kraków i chcę zapisać się na paznokcie. Do tej pory sama robiłam sobie pazury, ale nie zawsze jestem z nich zadowolona. Najgorsze jest to, że często odpadają... Dlatego chcę skorzystać z usług profesjonalistki. Licze na to, że w końcu będę miała paznokcie dłużej niż tydzień.

Bianka
Posty: 298
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:42 pm

Re: Dbanie o nas

Post autor: Bianka »

A jak jak powinien dbać o siebie mężczyzna to wcale nie takie proste. Ale zacznijmy od tego że mydło, szampon to mało. Trzeba postawić na dobre kosmetyki jak kremy, peeling czy maseczka. Oraz niedrażniące, delikatne perfumy. A jeśli męzczyzna ma brode to warto wybrać się do barbera.

weronika
Posty: 323
Rejestracja: sob cze 13, 2020 11:05 am

Re: Dbanie o nas

Post autor: weronika »

Ja mm problemy z paznokciami. Ostatnio polecono mi remover do paznokci który pozwoli mi bezpiecznie ściągnięć hybryd, rozmiękczy paznokcie akrylowe. Muszę poszukać dobrej kosmetyczki, bo samodzielna stylizacja paznokci kiepsko mi wychodzi.

Bogdan
Posty: 261
Rejestracja: śr mar 03, 2021 2:39 pm

Re: Dbanie o nas

Post autor: Bogdan »

I kobiety i mężczyźni powinni dbać o włosy. Na wzmocnienie włosów dobrze wpływają dobrze dobrane kosmetyki. A też warto sięgnąć po suplementy które zawierają min cynk, selen, skrzyp polny itp.

betawolc
Posty: 97
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:13 am

Re: Dbanie o nas

Post autor: betawolc »

Polecam zapoznać się z ciekawym poradnikiem helfy/pl/pl/blog/oczysc-organizm-z-psyllium-husk-1587819368.html, w którym dowiecie się, w jaki sposób oczyścić swój organizm z toksyn za pomocą nasion Babki Płesznik.

ODPOWIEDZ