Żylaki i pajączki

Lilka
Posty: 61
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 4:53 pm

Żylaki i pajączki

Post autor: Lilka »

Cześć dziewczyny :) Przed nami sezon wiosenny i letni więc pora zadbać o siebie. Ja często chodziłam w spodniach nawet w upały bo wstydziłam się moich nóg... Pajączki i żylaki to niestety u mnie dziedziczne ale stwierdziłam, że pora zadbać o siebie. Zmiany nie były jeszcze zbyt poważne więc wystarczyła skleroterapia. Polecam kn-estetic/pl/zabiegi/skleroterapia/ - zabieg całkowicie bezbolesny

vizzka
Posty: 57
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:58 am

Re: Żylaki i pajączki

Post autor: vizzka »

Ja też od jakiegoś czasu zmagam się z problemem żylaków. Mam prace siedzącą :( Już nawet czekam na konsultację w klinice Flebologii w Warszawie na ulicy Wawelskiej klinikaflebologii/pl/. Polecam bo mają tu świetnych i doświadczonych lekarzy, można się umówić na wizytę stacjonarną lub online.

Awatar użytkownika
nowinkan
Posty: 484
Rejestracja: pn sie 12, 2019 6:07 pm

Re: Żylaki i pajączki

Post autor: nowinkan »

Na żylaki na pewno skuteczne może być coś takiego jak tu https://www.apteka-familia.pl/cyclo-3-fort-30kaps.html Zresztą sprawdźcie sobie sami :)
(...) na starość ludzie głupieją

gaja
Posty: 180
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:13 pm

Re: Żylaki i pajączki

Post autor: gaja »

Jesli masz żylaki to polecam wizytę w tej klinice klinikaflebologii/pl/Zakres-uslug/Kompresjoterapia Nie lecz się na własną rękę, bo nic ci to najprawdopodobniej nie da. Zylaki to spory problem nie tylko estetyczny i należy podejsć do niego na poważnie.

ODPOWIEDZ