Zdrowa żywność

Bara66
Posty: 9
Rejestracja: pt wrz 11, 2020 1:51 pm

Zdrowa żywność

Post autor: Bara66 »

Skoro ciekawi Cię właśnie ów temat to pamiętaj, iż znam miejsce, gdzie możesz dowiedzieć się o wiele więcej bardzo dobrych informacji na owy temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas ponieważ rzeczywiście warto według mnie - talerz24/pl .

Dorota
Posty: 226
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 11:01 am

Re: Zdrowa żywność

Post autor: Dorota »

Moim zdaniem w zdrową żywność najlepiej jest zaopatrywać się przez internet ;) Ja na przykład moje ulubione suszone owoce, które jem jako przekąskę zamiast słodyczy, kupuję w sklepie internetowym jawo2008/pl/86-owoce-suszone. Mają tam duży wybór, wysoką jakość i niewygórowane ceny :) Tak więc polecam ;)

anya
Posty: 196
Rejestracja: wt maja 19, 2020 6:21 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: anya »

Oczywiście, każdy z nas powinien wybierać jak najzdrowsze produkty. Wartościowe dla naszego organizmu. Dlatego warto poczytać sobie artykuł dietly/pl/blog/wplyw-diety-na-pamiec-i-koncentracje dlaczego ta nasza zdrowa dieta jest ważna. Jaki ma wpływ na naszą koncentrację czy też pamięć?

rozumna
Posty: 62
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:35 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: rozumna »

Już od dawna interesuje mnie zdrowe odżywianie ale zawsze trudno było mi zmobilizować się do diety. Teraz gdy byłam u lekarza okazało się, że powinnam zastosować dietę z niskim IG. Nawet znalazłam ciekawą ofertę jadłospisów od PrimaFood Catering primafoodcatering/pl/ i chyba ją wykupię. Muszę jeszcze przemyśleć, ale raczej się zdecyduję.

betawolc
Posty: 97
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:13 am

Re: Zdrowa żywność

Post autor: betawolc »

Ja bardzo lubię kupować zdrową żywność, bo obecnie zdecydowanie warto zadbać o odżywianie i wybierać bardziej naturalne produkty. Na biozdrowy/pl/pl/zdrowa-zywnosc/ możecie znaleźć różnego rodzaju produkty, które z łatwością wykorzystacie do codziennych potraw i deserów.

hand
Posty: 102
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:11 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: hand »

Zdrowe odżywianie się jest bardzo ważne dlatego też coraz więcej ludzi zaczyna zwracać uwagę na to co je i gdzie kupuje. Ale ja zastanawiam się jeszcze nad ćwiczeniami, a najbardziej interesują mnie ćwiczenia na płaski brzuch. Bo moja znajoma podesłała mi tego linka michalwrzosek/pl/odchudzanie/dieta-na-plaski-brzuch-co-nalezy-wiedziec/ z którego to można wiele się na ten temat dowiedzieć.

akacja56
Posty: 24
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:26 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: akacja56 »

Widziałam wiele ciekawych dobrych naturalnych propozycji do zakupu w sieci na bieszczadzkaspizarnia/com/pl/ . Moim zdaniem godne uwagi propozycje w dobrej cenie z szybką wysyłką. Każdy znajdzie coś ciekawego i konkretnego dla Siebie i zdrowego z szybką wysyłką.

Bianka
Posty: 298
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:42 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: Bianka »

Bardzo ważnym zagadnieniem jest zdrowe odżywianie najmłodszych dzieci. Dlatego warto skorzystac z tej książki bee/pl/blw-bobas-lubi-wybor-tracey-murkett_p1355953.html Są w niej pomysły na zdrowe śniadania, obiady, kolacje i przekąski. A też rady kiedy wprowadzić dziecku stałe posiłki, jak je bilansować. Jest też tabela wartości odżywczych.

pakerka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:42 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: pakerka »

Mi bardzo fajnie sprawdza się catering dietetyczny, który zamawiam z tej firmy fitboxy/pl/ Mają duży wybór diet, różne kaloryczności, więc warto sobie zajrzeć. Posiłki są zróżnicowane, więc nie trzeba się obawiać, że dieta może się znudzić Od siebie dodam też że zawsze dostarczają jedzonko punktualnie pod same drzwi.

Awatar użytkownika
malojlo
Posty: 274
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: malojlo »

A co myślicie o takiej oliwie Hiszpańskiej z tego sklepu https://www.aleora.pl/pl/c/Oliwa-Hiszpanska/23 ? Mi się wydaje, że to bardzo zdrowe rozwiązanie, a przy tym całkiem niedrogie. Jeżeli macie jakieś swoje własne opinie na temat tego to chętnie ich wysłucham. Mam nadzieję, że znajdzie się tu ktoś, kto zna się na tego typu rzeczach.
Jeśli myślisz, że jesteś zbyt mały, aby mieć wpływ na świat, spróbuj zasnąć w jednym pokoju z komarem.

ODPOWIEDZ