Strona 1 z 1

Hotel w Poznaniu

: pn paź 05, 2020 3:11 am
autor: radzi
Czy ktoś z was planuje wyjazd do Poznania? Jeżeli szukacie naprawdę komfortowego odpoczynku w tym mieście to zdecydowanie polecam wam ten hotel https://www.hoteltraffic.pl/poznan/pokoje . Osobiście sam często tam bywam, jeżeli przejeżdżam przez Poznań i muszę wam powiedzieć, że nie znalazłem jeszcze lepszego hotelu w tym mieście. Polecam gorąco wszystkim podróżującym!

Re: Hotel w Poznaniu

: pt sie 27, 2021 3:09 pm
autor: gaja
Ja ostatnio bardzo zainteresowałam się branżą hotelarską. Na bieżąco śledzę co się dzieje i jak wygląda całą branża od środka - https://wisesoft.pl/a/oxcl,dobry-design ... na-eksport Może za jakiś czas ruszę z własnym biznesem hotelarskim.

Re: Hotel w Poznaniu

: pn paź 25, 2021 12:02 am
autor: malojlo
Ja tam korzystam z usług hoteli, które oferują tekstylia najwyższej jakości. Takie są na przykład https://www.hoteltex.pl/pl/dekoracje-okienne/zaslony . Miałem okazję z nich korzystać i muszę przyznać, że są fajne w dotyku a przy tym spełniają swoją rolę. Jeżeli koś poszukuje tego typu rzeczy to z pewnością jest to rozwiązanie dla niego.

Re: Hotel w Poznaniu

: sob lut 19, 2022 4:05 pm
autor: continued
Szukam sprawdzonego sposobu na inwestycję moich oszczędności - moglibyście mi doradzić coś interesującego? Rozmyślam nad zainwestowaniem w apartamenty inwestycyjne - na portalu https://condo.pl/ przeczytałem, że można sporo na tym zarobić. W skrócie polega to na tym, że inwestujesz w apartament i otrzymujesz część pieniędzy z wynajmu takiego apartamentu. Czy waszym zdaniem warto zainwestować?