Trening kondycyjny

krasnoludka
Posty: 133
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:11 pm

Trening kondycyjny

Post autor: krasnoludka »

Witam, od jakiegoś czasu chodzi za mną to, żeby zacząć ćwiczyć. Wiem, że to nie jest może dla Was interesujące, ale potrzebuję wsparcia. Muszę wiedzieć, czy Waszym zdaniem taka ceneolokalnie/pl/nowy-sacz/trampoliny trampolina to dobry sposób dla osoby otyłej. Czy nie obciążę za mocno stawów? Próbowaliście?

Witaminka
Posty: 16
Rejestracja: pt paź 16, 2020 10:58 am

Re: Trening kondycyjny

Post autor: Witaminka »

Najlepiej chyba skonsultować się z lekarzem i dobrać odpowiedni dla Ciebie tryb ćwiczeń. Akurat nie słyszałam o treningu na trampolinach i jego skutkach, ale wiem, że odbywają się zajęcia fitness na trampolinach, więc może warto się tam wybrać. Ja swoją przygodę z odchudzaniem zaczęłam od zajęciach w basenie, najpierw chodziłam na zorganizowane zajęcia, później po prostu pływanie. Często też korzystam z basenu z przeciwprądem: basenispa/pl/kategoria-produktu/swimspa/ i stawy mają się naprawdę okej.

gaduła
Posty: 31
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:47 pm

Re: Trening kondycyjny

Post autor: gaduła »

Konsultacja jak najbardziej się przyda,ale przede wszystkim zacznij już coś robić w tym kierunku,nie czekaj na rady,na wskazówki,tylko zacznij działać,na początek warto zacząć ruszać się choćby spacerując,to też przyniesie wymierne korzyści.Kiedy już zaczniesz wykonywać bardziej męczące ćwiczenia,warto zaopatrzyć się w dobrej jakości,oddychającą,wytrzymałą i wygodną odzież sportową.Warto mieć koszulki polo damskie by móc uprawiać sport.

weronika
Posty: 323
Rejestracja: sob cze 13, 2020 11:05 am

Re: Trening kondycyjny

Post autor: weronika »

Może zacznij ćwiczyć na orbitreku - zobacz tą propozycję tu marbo-sport/pl/product-pol-28766-Orbitrek-magnetyczny-Combre-Insportline.html Jest on przystosowany do ćwiczeń w domu. Bezpieczny, a ćwicząc na nim poprawiasz swoją kondycję i uruchamiasz pracę prawie wszyskich mięśni. Przy okazji pracujesz nad dobrym wyglądem swojej sylwetki.

kamilka45
Posty: 16
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:58 pm

Re: Trening kondycyjny

Post autor: kamilka45 »

Czasem także potrzebujemy rehabilitacji. Taka rehabilitacja sportowa warszawa jets przydatna w wielu przypadkach leczenia różnego rodzaju zwłaszcza dla sportowca, któremu zależy na szybkim powrocie do zdrowia.

Domis3223
Posty: 33
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:47 pm

Re: Trening kondycyjny

Post autor: Domis3223 »

Ja masaże sobie wykonuje sama, za pomocą różnych wałków i mat do akupresury, kupiłam sobie kilka różnych w sklepie activ-space/pl/, w sklepie tym kupiłam też kilka fajnych drobnych urządzeń do ćwiczeń takich jak skakanka gumy do ćwiczeń czy też gumy do ćwiczeń. W tych dziwnych czasach nie bardzo jest wychodzić z domu, a jednak trochę poruszać się trzeba, więc postawiłam na ćwiczenia w domu.

narcyz
Posty: 51
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:16 am

Re: Trening kondycyjny

Post autor: narcyz »

Tutaj fitrepublic/pl/rozgrzewka-na-wf-gotowe-zestawy-cwiczen-w-punktach/ macie gotowe zestawy ćwiczeń na rozgrzewkę. Warto się z nimi zapoznać. Każdy trening należy bowiem zacząć od rozgrzewki, aby nie zrobić sobie krzywdy. Pomyślcie o tym koniecznie. Na tej stronie znajdziecie również wiele innych ciekawych artykułów, które mogą okazać się niezwykle przydatne.

daria
Posty: 15
Rejestracja: pn mar 08, 2021 5:12 pm

Re: Trening kondycyjny

Post autor: daria »

Tego tupu trening warto wykonywać pod okiem dobrego i doświadczonego trenera.Tacy pracują w Energym,miejscu,gdzie nie tylko poćwiczymy na wysokiej klasy sprzęcie,ale też ,gdzie możemy nauczyć się tańczyć,spotkać się z dietetykiem,skorzystać z oferty masażysty energym/com/pl/18-enerlife Niestety,obecnie siłownie nie działają,ale kiedy tylko się otworzą każdy będzie mógł się do nich wybrać i skorzystać z ich bogatej oferty.

gaja
Posty: 180
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:13 pm

Re: Trening kondycyjny

Post autor: gaja »

Zobacz sobie te najlepsze sprzęty do rehabilitacji. Myslę, że mogą się przydać. Ja dla swojego taty zamówiłam kilka takich urządzeń. Czeka na operację biodra i musi ćwiczyć. Ma rehabilitanta, ale sam też stara się robić jakieś ćwiczenia. Sprzęt bardzo pomaga.

Bianka
Posty: 298
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:42 pm

Re: Trening kondycyjny

Post autor: Bianka »

Jeśli wspominacie o rehabilitacji to zobaczcie tu crsrehabilitacja/pl/rehabilitacja/ W tym centrum rehabilitacja odbywa się na sprzecie wysokiej jakości. Pacjent moze liczyć na wsparcie nie tylko rehabilitanta, ale też ortopedy, dietetyka. A co w niektórych przypadkach jest ważne - to można liczyć na pomoc psychologa.

ODPOWIEDZ