kursy językowe

Ushatek
Posty: 121
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:04 pm

Re: kursy językowe

Post autor: Ushatek »

Obecnie dostępnych jest bardzo dużo kursów językowych. Jeśli zależy Wam na nauce języka specjalistycznego czy biznesowego to zerknijcie na ofertę kursów prowadzonych przez szkołę Ling Team lingteam/pl/angielski-dla-firm-lodz . Dzięki doświadczonym lektorom zajęcia prowadzone są bardzo ciekawie i zrozumiale. Kursy odbywają się na różnych poziomach zaawansowania, więc łatwo dobrać poziom dla siebie.

betawolc
Posty: 97
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:13 am

Re: kursy językowe

Post autor: betawolc »

Polecam kursy językowe od profi-lingua/pl/. Ja uczęszczałam na angielski a córka na niemiecki i obydwie miałyśmy podobne odczucia. W naszej ocenie kursy są świetnie przygotowane i mocno nastawione na kontakt z językiem obcym. Lektorzy są doświadczeni i oferują wiele ciekawych materiałów. Naprawdę warto się do nich zgłosić.

Awatar użytkownika
nowinkan
Posty: 484
Rejestracja: pn sie 12, 2019 6:07 pm

Re: kursy językowe

Post autor: nowinkan »

Jeżeli szukasz kursu języka angielskiego to powinieneś sprawdzić ofertę szkoły językowej https://www.elc.pl/wp/ - z tego co słyszałem, to posiadają oni doświadczoną kadrę pedagogiczną, która potrafi w odpowiedni sposób przekazywać swoją wiedzę. Kursy u nich są w atrakcyjnych cenach, dlatego sądzę, że powinieneś spróbować.
(...) na starość ludzie głupieją

Bogdan
Posty: 261
Rejestracja: śr mar 03, 2021 2:39 pm

Re: kursy językowe

Post autor: Bogdan »

Jeśli mowa o nauce języka angielskiego to zobaczcie tu edoo/pl/blog/najlepsze-metody-nauczania-jezyka-angielskiego/ To bardzo dobrze opracowany artykuł. Omawia on najlepsze metody nauki jezyka angielskiego. A ponieważ istnieją różnorodne metody nauczania języka angielskiego, to warto wiedzieć jak wybrać tę własciwą dla siebie.

klops
Posty: 152
Rejestracja: czw paź 01, 2020 2:13 pm

Re: kursy językowe

Post autor: klops »

Bardzo dobrym wyborem będzie także angielski lublin: columbus.lublin/pl/kursy . Ta szkoła językowa oferuje kursy dla różnych grup wiekowych. Warto się z nimi zapoznać.

ODPOWIEDZ