Psycholog – Warszawa

mental health 2313430 1920 300x300 PsychologiaNaszą misją jest niesienie zindywidualizowanej pomocy pacjentom przy wykorzystaniu najnowocześniejszych metod terapeutycznych. Dlatego prywatna przychodnia lekarska w Warszawie daje dostęp do szeroko pojętej pomocy, którą zapewnia psycholog. U nas liczy się cały proces leczenia, nie tylko wybrany przypadek.
W ramach konsultacji psycholog zajmuje się aktualnymi problemami Pacjenta – głównie związanymi z jego funkcjonowaniem w świecie zewnętrznym i społecznym. Specjalista pomaga przeanalizować kłopoty, trudne sytuacje życiowe, zaskakujące zmiany, które mogą powodować m.in. stres, niepokój i poczucie rozbicia.

Konsultacje psychologiczne – zakres

Poradnictwo, którego udziela psycholog, obejmuje taki zakres jak:

  • konsultacje psychologiczne (50 minut),
  • konsultacje psychologiczne par, małżeństw,
  • badanie testami psychologicznymi (diagnoza sprawności intelektualnej, osobowości, kompetencji społecznych czy dotyczących radzenia sobie ze stresem).

Badania psychologiczne

W ramach przeprowadzanych badań, psycholog diagnozuje osobowość zawodową, kompetencje społeczne, zdolności intelektualne kandydata do pracy, osobowość oraz radzenie sobie ze stresem. Wydaje również ekspertyzy i opinie psychologiczne dla sądów i prokuratur.

Każde badanie, które przeprowadza psycholog, kończy się omówieniem uzyskanych przez badanego wyników oraz wydaniem odpowiedniego orzeczenia.
W poradni zdrowia psychicznego przyjmuje:

  • mgr Wojciech Wypler

Cennik wizyt:

L.P.
Nazwa usługi
Cena [zł]
1
Konsultacja psychologiczna (55 minut)
140
2
Konsulatcja psychologiczna par/małżeństw
180
3
TEST MMPI Diagnoza osobowości i zaburzeń psychicznych 90 minut
350

*Pakiet 5 wizyt należy wykorzystać w ciągu 6 miesięcy. Po upływie wskazanego czasu, pakiet zostanie uznany za w pełni wykorzystany.