Ginekolog – Warszawa (Ochota)

Ginekolog przyjmujący Pacjentki w naszej przychodni lekarskiej w Warszawie zapewnia kompleksową pomoc ginekologiczną. Usługi obejmują m.in. diagnostykę i leczenie chorób narządu rozrodczego, opiekę medyczną nad kobietą w ciąży, leczenie zaburzeń miesiączkowania, leczenie niepłodności, leczenie nietrzymania moczu.  Ginekolog, poza konsultacjami, wykonuje badania diagnostyczne, np. badania USG ginekologiczne, USG piersi, badanie cytologiczne (cytologia klasyczna oraz cytologia cienkowarstwowa).

lek. med. Głuchowski Wojciech

3 Ginekolog   położnikAbsolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Jego kwalifikacje zostały również uznane przez General Medical Council w Wielkiej Brytanii. Doświadczenie zawodowe zdobywał w takich ośrodkach jak Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, Szpital Praski w Warszawie, Szpital Onkologiczny – Magodent w Warszawie, Centrum Onkologii w Warszawie, Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie. Odbył kilkadziesiąt kursów w zakresie ultrasonografii w ginekologii i położnictwie, kolposkopii, endokrynologii, leczenia niepłodności, zastosowania technik laparoskopowych i histeroskopowych w ginekologii, wykorzystania lesera MonaLisa Touch® i wykorzystania nici Vaginal Narrower®. Posiada Certyfikat Umiejętności w zakresie kolposkopii przyznany przez European Federation for Colposcopy, jak również Certyfikat USG Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej, Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej ESGO/ENYGO oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. W związku z zainteresowaniem problemem leczenia zaburzeń nietrzymania moczu, uszkodzeń okołoporodowych krocza odbył w 2011 r. kilkumiesięczny staż w wiodącym ośrodku w Polsce – Klinice Ginekologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Specjalizacje:

położnictwo i ginekologia

Języki obce:

angielski

Przyjmowane grupy wiekowe:

kobiety i dziewczęta

Grafik przyjęć

Dzień tygodnia
Godziny przyjęć
Wizyta / badanie
Poniedziałek
15:00-18:00
wizyta / badanie USG

Wojciech Głuchowski – ZnanyLekarz.pl

dr n. med. Koniński Wiesław

koniński Ginekolog   położnikAbsolwent Akademii Medycznej w Warszawie, specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Uniwersytet im. Goethego we Frankfurcie nad Menem. Doktor nauk medycznych od 1977 roku w dziedzinie neurochirurgii na Uniwersytecie w Heidelbergu. Jego kwalifikacje zostały również uznane przez Szpital Czerwonego Krzyża we Frankfurcie nad Menem a także szpital św. Marka we Frankfurcie nad Menem. Kształcił się jako adiunkt w klinice ginekologii i położnictwa akademickiego szpitala uniwersytetu w Kolonii. Od 1985 r. do 30.05. 2014 r. prowadzona własna praktyka specjalistyczna w dziedzinie ginekologii i położnictwa w Kolonii, a potem w Crans-Montana, Kanton Wallis. W czasie pracy w klinikach ginekologicznych i położniczych wykonywał liczne operacje, także takie najbardziej zaawansowane, jak i mikrochirurgiczne. W swojej praktyce pracował w jakim zakresie ginekologii, diagnostyce i terapii, profilaktyce antykoncepcyjna. Posiada wiedzę i doświadczenie w leczeniu bezdzietności włącznie z inseminacją homologiczną. Poza tym zajmuje się medycyną anti – aging także z jej estetycznymi aspektami.

Specjalizacje:

położnictwo i ginekologia

Języki obce:

angielski, niemiecki

Przyjmowane grupy wiekowe:

kobiety

Grafik przyjęć

Dzień tygodnia
Godziny przyjęć
Wizyta / badanie
Środa
10:00 – 13:00
wizyta / badanie USG

Wiesław Koniński – ZnanyLekarz.pl