Ginekolog – Warszawa (Ochota)

Ginekolog przyjmujący Pacjentki w naszej przychodni lekarskiej w Warszawie zapewnia kompleksową pomoc ginekologiczną. Usługi obejmują m.in. diagnostykę i leczenie chorób narządu rozrodczego, opiekę medyczną nad kobietą w ciąży, leczenie zaburzeń miesiączkowania, leczenie niepłodności, leczenie nietrzymania moczu.  Ginekolog, poza konsultacjami, wykonuje badania diagnostyczne, np. badania USG ginekologiczne, USG piersi, badanie cytologiczne (cytologia klasyczna oraz cytologia cienkowarstwowa).

lek. med. Sosnowska Dorota
sosnowska Ginekologia i położnictwo
Ukończyła II Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Pracowała w Szpitalu Specjalistycznym przy ulicy Inflanckiej w Warszawie do marca 2014 roku. Swoje pierwsze kroki zawodowe stawiała w Szpitalu na Solcu, z którym była związana od 2003 roku. Od kwietnia 2014 roku pracuje w Szpitalu w Garwolinie. Współpracuje także ze Szpitalem Medicover oraz ze Szpitalem św. Anny w Piasecznie.

Specjalizacje:

położnictwo i ginekologia

Języki obce:

angielski

Przyjmowane grupy wiekowe:

kobiety i dziewczęta

Grafik przyjęć

Dzień tygodnia
Godziny przyjęć
Wizyta / badanie
Poniedziałek
10:00 – 20:00
wizyta / badanie USG


Dorota Sosnowska – ZnanyLekarz.pl
 

dr n. med. Wiesław Koniński
koniński Ginekologia i położnictwo
Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa.
Uniwersytet im. Goethego we Frankfurcie nad Menem. Doktor nauk medycznych od 1977 roku w dziedzinie neurochirurgii na Uniwersytecie w Heidelbergu. Jego kwalifikacje zostały również uznane przez Szpital Czerwonego Krzyża we Frankfurcie nad Menem a także szpital św. Marka we Frankfurcie nad Menem. Kształcił się jako adiunkt w klinice ginekologii i położnictwa akademickiego szpitala uniwersytetu w Kolonii. Od 1985 r. do 30.05. 2014 r. prowadzona własna praktyka specjalistyczna w dziedzinie ginekologii i położnictwa w Kolonii, a potem w Crans-Montana, Kanton Wallis.
W czasie pracy w klinikach ginekologicznych i położniczych wykonywał liczne operacje, także takie najbardziej zaawansowane, jak i mikrochirurgiczne. W swojej praktyce pracował w jakim zakresie ginekologii, diagnostyce i terapii, profilaktyce antykoncepcyjna. Posiada wiedzę i doświadczenie w leczeniu bezdzietności włącznie z inseminacją homologiczną. Poza tym zajmuje się medycyną anti – aging także z jej estetycznymi aspektami.
Dodatkowo zapraszamy na badania i leczenie chorób piersi oraz badania USG.

Specjalizacje:

położnictwo i ginekologia

Języki obce:

angielski, niemiecki

Przyjmowane grupy wiekowe:

kobiety

Grafik przyjęć

Dzień tygodnia
Godziny przyjęć
Wizyta / badanie
Środa
10:00 – 13:00
wizyta / badanie USG


Wiesław Koniński – ZnanyLekarz.pl