Kardiologia dziecięca– Warszawa

electrocardiogram 2858693 960 720 300x300 Kardiologia dziecięcaKardiologia jest dziedziną medycyny, która koncentruje się na diagnozowaniu i leczeniu chorób układu sercowo-naczyniowego. Zajmuje się zarówno wrodzonymi, jak i nabytymi schorzeniami serca. Kardiologia to obecnie jedna z kluczowych dziedzin medycyny, jako że schorzenia układu sercowo-naczyniowego zajmują czołowe miejsce na liście najczęstszych przyczyn zgonów w krajach rozwiniętych. Jej największy rozwój nastąpił w XX wieku. Aktualnie  dzieli się na cztery podspecjalności w tym m.in. kardiologię dziecięcą.

Kardiologia dziecięca – zakres usług

Przychodnia lekarska w Warszawie zapewnia dostęp do poradni kardiologicznej. Nasz kardiolog posiada wiedzę oraz kompetencje, aby rozpoznawać i leczyć choroby układu krwionośnego. Zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz wdrażaniem planu leczenia schorzeń serca oraz naczyń krwionośnych.

Kardiolog dziecięcy w Centrum Medycznym Przy Parku wykonuje konsultacje kardiologiczne dzieci oraz konsultacje kardioloczne dzieci wraz z echem serca. Dodatkowo lekarz kieruje na badania labolatryjne lub EKG.

Wykaz chorób leczonych przez specjalistę kardiologii dziecięcej:

  • niewydolność serca
  • choroba niedokrwienna serca
  • choroby serca
  • zaburzenia rytmu serca
  • wady i schorzenia układu sercowo-naczyniowego

W poradni przyjmuje lekarz kardiolog dziecięcy:

dr n. med. Pietrzak Radosław

Radosław Pietrzak – ZnanyLekarz.pl

Cennik wizyt:

L.P.
Nazwa usługi
Cena [zł]
1
Konsultacja kardiologiczna dzieci
180
2
Echo serca + konsultacja kardiologiczna dzieci
350