Kardiologia – Warszawa

Kardiologia jest dziedziną medycyny, która koncentruje się na diagnozowaniu i leczeniu chorób układu sercowo-naczyniowego. Zajmuje się zarówno wrodzonymi, jak i nabytymi schorzeniami serca.

Kardiolog – zakres usług

Przychodnia lekarska w Warszawie zapewnia dostęp do poradni kardiologicznej. Nasz kardiolog posiada wiedzę oraz kompetencje, aby rozpoznawać i leczyć choroby układu krwionośnego. Zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz wdrażaniem planu leczenia schorzeń serca oraz naczyń krwionośnych.

Kardiolog, poza konsultacjami, skieruje na badania laboratoryjne oraz badania diagnostyczne (np. badanie EKG, ECHO SERCA) – niezbędne na etapie diagnostyki oraz prowadzonej terapii.

Kardiolog – przyjmowanie Pacjentów

W poradni przyjmuje lekarz kardiolog:

  • dr n.med. Balsam Paweł
  • dr n. med. Budnik Monika
  • dr hab. n. med. Grabowski Marcin
  • dr n. med. Kołtowski Łukasz

Cennik wizyt:

L.P.
Nazwa usługi
Cena [zł]
1
Konsultacja kardiologiczna – dr. n. med. Balsam Paweł, dr n. med. Budnik Monika
180
2
Konsultacja kardiologiczna – dr n. med. Łukasz Kołtowski
150
3
Konsultacja kardiologiczna – dr hab. n. med. Grabowski Marcin
250
4
Echo serca – dr n. med. Budnik Monika
200
5
Konsultacja kardiologiczna + echo serca – dr n. med. Budnik Monika
350
6
Konsultacja kardiologiczna + ekg – dr n. med. Budnik Monika
210
7
EKG
30
8
EKG z opisem
50
9
Wizyta recepturowa
50

Wizyta recepturowa kierowana jest do pacjentów, którzy objęci są opieką profilaktyczno-leczniczą naszego Centrum Medycznego i wymagają jedynie kontynuacji zastosowanej terapii.
Jeśli jednak pacjent ma jakiekolwiek wątpliwości odnośnie leczenia lub potrzebuje zmiany terapii, powinien zapisać się na podstawową wizytę konsultacyjną.
W przypadku, gdy pacjent nie może zgłosić się po daną receptę, odebrać ją może osoba upoważniona na podstawie dokumentu tożsamości oraz wcześniej wypełnionego upoważnienia.