Kardiologia – Warszawa

Kardiologia jest dziedziną medycyny, która koncentruje się na diagnozowaniu i leczeniu chorób układu sercowo-naczyniowego. Zajmuje się zarówno wrodzonymi, jak i nabytymi schorzeniami serca.

Kardiolog – zakres usług

Przychodnia lekarska w Warszawie zapewnia dostęp do poradni kardiologicznej. Nasz kardiolog posiada wiedzę oraz kompetencje, aby rozpoznawać i leczyć choroby układu krwionośnego. Zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz wdrażaniem planu leczenia schorzeń serca oraz naczyń krwionośnych.

Kardiolog, poza konsultacjami, skieruje na badania laboratoryjne oraz badania diagnostyczne (np. badanie EKG) – niezbędne na etapie diagnostyki oraz prowadzonej terapii.

Kardiolog – przyjmowanie Pacjentów

W poradni przyjmuje lekarz kardiolog:

  • dr n.med. Balsam Paweł

Cennik wizyt:

L.P.
Nazwa usługi
Cena [zł]
1
Konsultacja lekarska
160
2
Wizyta recepturowa
50

Wizyta recepturowa kierowana jest do pacjentów, którzy objęci są opieką profilaktyczno-leczniczą naszego Centrum Medycznego i wymagają jedynie kontynuacji zastosowanej terapii.
Jeśli jednak pacjent ma jakiekolwiek wątpliwości odnośnie leczenia lub potrzebuje zmiany terapii, powinien zapisać się na podstawową wizytę konsultacyjną.
W przypadku, gdy pacjent nie może zgłosić się po daną receptę, odebrać ją może osoba upoważniona na podstawie dokumentu tożsamości oraz wcześniej wypełnionego upoważnienia.