Medycyna i ginekologia estetyczna w Warszawie

ginekologia estetyczna w warszawie

Zapraszamy do naszego centrum na zabiegi medycyny estetycznej oraz ginekologii estetycznej z wykorzystaniem innowacyjnych preparatów marki NEAUVIA!

Ginekologia estetyczna w Warszawie

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej stają się coraz bardziej popularne i coraz więcej kobiet docenia ich pozytywne efekty. Ta nowoczesna dziedzina medycyny ma na celu poprawę zdrowia oraz jakości życia intymnego i seksualnego.
W Centrum Medycznym „Przy Parku” oferujemy zabiegi: rewitalizacji śluzówki pochwy, augmentację punktu G oraz warg sromowych większych. Wszystkie procedury przeprowadzane są przez dr Dorotę Sosnowską – specjalistę II stopnia w zakresie ginekologii i położnictwa. Ginekologia estetyczna jest szansą na poprawę wyglądu stref intymnych, intensyfikację doznań seksualnych, a także na poprawę komfortu codziennego życia.

Medycyna estetyczna w Warszawie

Naszym Pacjentom oferujemy także inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: korektę bruzd nosowo-wargowych, a także wypełnienie i rewitalizację dłoni. Dzięki tym zabiegom Twoja skóra będzie gładsza i bardziej elastyczna, a Ty poczujesz się młodziej. W trakcie wszystkich zabiegów korzystamy z profesjonalnych i innowacyjnych preparatów NEAUVIA. Zawarty w nich kwas hialuronowy nadaje tkankom odpowiednią strukturę, a hydroksyapatyt pobudza skórę do produkcji kolagenu. Największą zaletą zabiegów przy użyciu preparatów NEAUVIA jest ich bezinwazyjność, natychmiastowy i długotrwały efekt, a także brak blizn oraz okresu rekonwalescencji. Zapraszamy!

CENNIK

  • Rewitalizacja śluzówki pochwy – od 2300zł (w zależności od ilości użytego kwasu hialuronowego)
  • Augmentacja punktu G – od 2000zł (w zależności od ilości użytego kwasu hialuronowego)
  • Augmentacja warg sromowych większych – od 2300zł (w zależności od ilości użytego kwasu hialuronowego)
  • Możliwe inne zabiegi po uprzedniej konsultacji